şişli

Şişli OSGB

Şişli OSGB

Şişli OSGB firmaları arasında 15 yılı bulan tecrübesiyle öne çıkan Kale OSGB, Şişli firmalarına profesyonel ve gelişmiş OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) servisleri sunmaktadır. 2005 senesinden bugüne sahada aktif OSGB hizmetleri veren şirketimiz tüm tehlike kategorisindeki firmalarla çalışmış ve bu firmalara OSGB konularında danışmanlık yapmıştır. Şişli’ye hizmet veren bir OSGB firması olarak çalıştığımız hiçbir iş yeri şimdiye kadar İSG denetimlerinde ceza puanı ile karşılaşmadı.

Bilinmesi Gerekenler

Kale OSGB, Şişli iş yeri için tecrübeli bir OSGB ile çalışmayı dileyen firmalara 7/24 destek sunmaktadır. Sağladığımız standart OSGB servisleri arasında risk değerlendirmesi ile firmanın tehlike düzeyinin anlaşılması, acil durum planı ile afet ve kaza durumlarına hazırlanma, çevre araştırması ile çalışanlara zarar verebilecek potansiyel risk unsurlarını ortadan kaldırma gibi bir takım hizmetlerimiz bulunuyor. Şişli’ye OSGB servisi sunan birçok şirket ile karşılaşmak olasıdır. Fakat bundan daha önemli olan faktör de gerçekten tecrübeli ve profesyonel bir firmayla iş yapmayı seçmektir.

OSGB Hizmeti Veren Firmalar
15 yılı aşan tecrübesiyle Kale OSGB

Neden Kale OSGB?

OSGB, bir Şişli firmasında personel, yönetici veya iş veren pozisyonunda olan herkesin tehlikelerden korunmasını amaçlayan tüm güvenlik ve sağlık uygulamalarının bir tanımıdır. Şişli şirketleri bu OSGB hizmetlerini dışarıdan, harici olarak alma seçeneğine sahipler. Kale OSGB gibi firmalar iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını iş hayatınıza entegre ederek sizi ve markanızı kazalardan koruyor. Bu uygulamalar yönetmelikler ve tebliğlere bağlı olarak gerçekleştiriliyor. Zira kendi çalışanlarınızı korumanız bizzat sorumluluğunuzdadır. Şişli’ye OSGB hizmeti veren firmalar işte bu faktörleri ele almaktadır.

OSGB sisteminin ana amacı hem şirketi hem de personel sağlığını korumak için açıklanmış kuralların herkes için net bir şekilde uygulanmasını sağlamaktır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde Şişli iş yerinizde oluşabilecek tehlikeler ölümcül sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu da işletme sahibi ve işletmede yöneticisi konumunda bulunan kişilere hukuki yollarla cezai yaptırımlar uygulanmasına neden olabilir.

OSGB Çalışma Saatleri

Şişli’de İş Güvenliği Kültürü İnşa Ediyoruz

Siz de profesyonel bir Şişli OSGB firması ile çalışmak istiyorsanız 15 yılı aşan deneyimiyle Kale OSGB en tecrübeli ve en profesyonel markalar arasındadır. Kale OSGB’de Şişli firmanızda kalıcı iş güvenliği kültürünün oluşması için adımlar atıyoruz. Hem çalışanları hem de yöneticileri iş güvenliği ve sağlığının temellerine dair eğiterek bilinçlendiriyoruz. Bizi seçtiğiniz takdirde Şişli’ye OSGB hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden birini tercih etmiş olacaksınız.

Şişli İş Sağlığı ve Güvenliği Firması

Şişli sanayi, ticaret ve hizmet faaliyetlerinin her türlü kolunun görülebildiği, hatta lüks ve yüksek binaları ile inşaat sektörünün de nabzının attığı önemli bir merkez. Şişli’de iş sağlığı ve güvenliği firması seçerken iş yaptığınız sektörün tehlike seviyesinin ve seçeceğiniz şirketin deneyiminin de mutlaka göz önünde tutulmasını tavsiye ediyoruz. Kale OSGB olarak deneyimimiz ve alanında uzmanlaşmış kadromuzla İstanbul’un çeşitli semtlerinde, sektöründe lider ve 100’ün üzerinde birçok firmaya OSGB hizmeti sağlıyoruz. Özellikle çok tehlikeli sınıfta bulunan iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin son derece hassas bir şekilde sürdürülmesi gereklidir. Gerçek anlamda iş sağlığı ve güvenliği sunarak hem işvereni, hem de çalışanı sadece günümüz için değil gelecek için de güvence altına almayı ilke edinen Kale OSGB, 10 yılı aşkın bir tecrübesiyle ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda 7 gün 24 saat uzman desteği sağlayarak ayrıcalıklı bir hizmet almanızı sağlıyor. Şişli için A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli ihtiyacınız için Kale OSGB yardımınıza hazır.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Hangi Firmaların OSGB Hizmeti Almaları Gerekir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar