Sultanbeyli İş Güvenliği

Sultanbeyli İş Güvenliği

Sultanbeyli İş Güvenliği

Sultanbeyli iş güvenliği firmaları denildiğinde ortaya çeşitli markalar çıkmaktadır. Kale OSGB ise bütün bu isimler arasında en tecrübeli markalardan biridir. İşlerinde deneyim sahibi, profesyonel çalışanlarımız ile tüm Sultanbeyli işletmelerine iş güvenliği hizmetleri sağlıyoruz. İş güvenliği önem taşır: Bir iş yerindeki iş kazalarının ve meslek hastalıklarının en aza çekilmesi o firma için ilk elden daha yüksek karlılık manasına geliyor. Sultanbeyli iş yerleri için yürüttüğümüz iş güvenliği çalışmaları arasında risk değerlendirmesi, risk analizi, patlamadan korunma dokümanı ve daha fazlası var.

Sultanbeyli İş Güvenliği

Bilinmesi Gerekenler

İş güvenliği uygulamaları ile personellerinizi ya da diğerlerini beklenmedik risklerden korursunuz. Çalışanlarınızın görevlerini daha sağlıklı ve ödüllendirici bir çevrede yerine getirmesini sağlamış olursunuz. Kale OSGB gibi Sultanbeyli OSGB firmaları iş düzeninden doğan ya da işin standart ölçüsünden kaynaklanan önlenebilir yaralanma ve hastalıkların önüne geçmeye çalışır. İş güvenliği yasalarının da belirttiği üzere kapsamlı iş sağlığı ve güvenliği servislerinin bir parçası olarak herkes yetkili bir iş yeri hekimine danışmak zorundadır. Sultanbeyli iş yeriniz için edineceğiniz bu alışkanlıklar ile markanızın sahip olduğu sağlık uygulamalarının kapsamını iyileştirmiş olursunuz.

Sultanbeyli İş Güvenliği Firmaları Ne Yapar?

  • Kale OSGB gibi OSGB’ler çalıştıkları Sultanbeyli iş yerlerine düzenli aralıklarla <iş güvenliği raporları sunar.
  • İşletmenin yönetimine sağlanan bu raporlar ile güvenlik süreçlerinin ele alınması ve de risk yönetimi gibi başlıklar incelenir.
  • Sultanbeyli iş güvenliği tarafında tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini ISO 45001 sertifikasyonuna göre gerçekleştiriyoruz.
  • Kale OSGB olarak görevli olduğumuz Sultanbeyli işletmesinde bir iş kültürü oluşturmayı hedefliyoruz.

Çalıştığımız Sultanbeyli iş yerinde önce iş yerinin güvenlik standartlarını tespit ederek göreve başlıyoruz. Zira gerçekleştirilen işin tehlike sınıfının belirlenmesi oldukça önemlidir. Tespit edilen tehlike sınıfına göre Sultanbeyli işletmesine çeşitli iş yeri güvenlik uzmanları, iş yeri hekimleri ve hekim yardımcıları atanır. Ardından bu personellerin çalışma saatleri de belirlenir. Çalışma saatleri standart süreleri kapsar; kanunda açıklananlara denktir.

Isı Güvenliği

Sultanbeyli’de İş Akışınızı İyileştiriyoruz

Kale OSGB firmamız her zaman en son teknoloji ortak sağlık ve güvenlik birimi yazılımlarından destek alarak çalışır. Bu yazılımlar iş güvenliği servislerinin daha hızlı ve pratik bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Zira dijital evraklar ve belgeler gibi “defterim nerede” problemine yol açan unsurlar ortadan kaldırılıyor. Kullandığımız bilgi yönetim sistemlerinin artıları pek fazladır. Tarafımızdan iş güvenliği hizmeti alan bir Sultanbeyli iş yeri bilgi alması gereken başlıca konularda doğrudan online çözüm kanallarını kullanabilir.

Hangi Şirketler OSGB Hizmeti Alabilir?

OSGB hizmeti almadan önce 4857 sayılı İş Kanunu’na göre iş yerinin tehlike sınıfının belirlenmesi gerekmektedir. SGK sicil numarasının ilk beş hanesinin son dört rakamı iş yeri faaliyet kodunu ifade etmektedir. Tehlike sınıfının belirlenmesi de bu koda göre gerçekleştirilmektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre iş yerlerinin tehlike sınıfları az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli olmak üzere üçe ayrılmıştır. 31.12.2023 tarihine kadar mevzuat gereği 50’den az çalışana sahip olan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı hizmeti alması ertelenmiştir. Fakat az tehlikeli olduğu halde daha fazla çalışan sayısına sahip veya tehlike sınıfı tehlikeli veya çok tehlikeli olan işletmelerin kayıtsız şartsız iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları yapması gerekir. İş sağlığı ve güvenliği hizmeti istihdam edilecek iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve gerekli ise diğer sağlık personeli ile anılabilir ancak bazı durumlarda OSGB firmaları ile ilerlemek daha hızlı bir iş akışı ve daha uygun maliyetler yüzünden tercih edilebilmektedir. Kale OSGB, en uygun maliyet ve en profesyonel kadro avantajı ile sektörün tercih edilen bir markasıdır.

İş Güvenliği ve Eğitim Sertifikası Nedir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Hamileler Günde Kaç Saat Çalışabilir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar