Sultanbeyli İş Güvenliği

Sultanbeyli OSGB

Sultanbeyli OSGB

2005 senesinden bugüne sağlık ve güvenlik alanında faaliyet içinde olan Kale OSGB bu sahadaki en tecrübeli isimlerden biri olmasıyla öne çıkıyor. Sultanbeyli OSGB hizmetleri noktasında Kale OSGB yine en bilinen markalar arasındadır. Markamızı Sultanbeyli’de öne çıkaran faktörlerin başında çalıştığımız Sultanbeyli iş yerlerinde bir güvenlik kültürü oluşturmamız geliyor. Bu yaklaşım temelde daha güvenilir bir marka imajı ve daha sağlıklı bir iş ortamı yaratmak için vardır. Kale OSGB olarak tüm Sultanbeyli iş yerlerine profesyonel OSGB hizmetleri veriyoruz. Bu servisler acil durum eylem planı, ergonomik çalışma ortamı, risk analizi ve risk değerlendirmesi, mobil sağlık taraması, ilk yardım eğitimi, teknik periyodik kontroller, mesleki yeterlilik raporu ve daha fazlası olarak sıralanır.

Sultanbeyli OSGB

Püf Noktalar

Sultanbeyli iş yoğunluğu noktasında kalabalık ilçelerimizden biridir. Özellikle bu ve benzeri ilçelerde iş yeri sahibi olan işverenlerin OSGB seçiminde göz önünde bulundurması lazım olan ilk unsurların başında söz konusu OSGB’nin referansı ve sahip olduğu tecrübesi gelir. Yeteri kadar deneyimi ve referansı olmayan bir OSGB, Sultanbeyli iş yerinizin yoğun iş programına ve de gereksinimlerine hızlı ve etkili cevaplar sunamayacaktır. Kale OSGB’de ortaklarımız olarak gördüğümüz tüm Sultanbeyli iş yerlerinin gereksinimlerine uygun iş sağlığı ve iş güvenliği programları tasarlıyoruz. Bu programlar ile iş yeriniz devletçe yerine getirilen iş güvenliği taramalarından herhangi bir ceza puanı almamış oluyor. “0 ceza puanı” yaklaşımımız ile iş yaptığımız Sultanbeyli firmalarının marka imajını koruyor ve geliştiriyoruz.

Sunduğumuz Sultanbeyli OSGB Hizmetleri

  • Sultanbeyli OSGB tarafında yoğun ve gelişmiş önlemlerin alınmasının gerekli olduğu bir semt.
  • Bu noktada yürüttüğümüz OSGB çalışmalarında ortaklarımızın gereksinimlerini en iyi şekilde belirliyor ve buna en müsait çözümleri geliştiriyoruz.
  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmalarında ve de iş yeri ergonomisinin geliştirilmesinde bu faktörler öne çıkmaktadır.
  • Bir firmanın iş güvenliğihem çalışan hem de işveren sorumluluğundadır. Dolayısıyla karşılıklı anlayış ve işbirliği gerektirir.
  • Buradan hareketle Sultanbeyli firmanıza istihdamını sağladığımız iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi ile bu bağın inşasını sağlıyoruz.
  • İhtiyaç duyulursa hem yöneticilerinize hem de personellerinize iş güvenliği eğitimi sunuyoruz.
  • Firmamızın bu sektördeki başlıca hedefi tüm çalışan yaralanmalarını minimuma indirebilmektedir.
Tetanoz ve Tetanoz Aşısı

Yasal Yönetmelikler

OSGB’ler görev aldıkları işletmelerin 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği ve benzeri mevzuatlara tam uygunluk içinde olmasını hedefler. Bu nedenle hemen hemen tüm OSGB çalışmaları bir seferlik değil, sürekli yapılan düzenli çalışmalardır. Siz de bizlerle çalışmak istiyorsanız şimdi Kale OSGB’yi arayın.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Çalışma Kriterleri

OSGB’ler temelde iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile birlikte iş yeri hekiminden oluşur fakat eğer yönetmelik gereği işyerinizin personel sayısı ve tehlike sınıfına göre diğer sağlık personeli hizmeti de alınması gerekebilmektedir. Benzer şekilde bir iş güvenliği uzmanı veya iş yeri hekiminin çalışma süresini aşacak düzeyde bir personel istihdam ediliyorsa ikinci bir iş sağlığı uzmanı ve iş yeri hekiminden destek alınması zorunlu hale gelir. İş sağlığı ve güvenliği uzmanları çalışan başına tehlike sınıflarına göre farklı süreler ayırmalıdır. Mevzuat gereği az tehlikeli bir işletmede çalışan başına ayda 10 dakika, tehlikeli bir işletmede çalışan başına ayda 20 dakika ve çok tehlikeli bir işletmede de çalışan başına ayda 40 dakika görev süresi tanımlanmıştır. İş sağlığı ve güvenliği uzmanının çalışma süresi hesabında iş yerinde çalışan kişi sayısı da belirleyici olmaktadır. Az tehlikeli bir işletmede iş sağlığı ve güvenliği uzmanı 1000 kişiye kadar bakabilmektedir. Tehlikeli bir işletmede bu sayı 500 ve çok tehlikeli bir işletmede de 250 olmaktadır.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
İlk Yardım Eğitimi

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar