sultangazi

Sultangazi OSGB

Sultangazi OSGB

6331 İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası bugün her tipte işletmenin sağlık personeli, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi hizmetleri almak üzere uygun bir OSGB ile çalışması gerektiğini belirtir. Kale OSGB olarak bu amaçla semtimize Sultangazi OSGB hizmetleri veriyoruz. Sultangazi iş yerleri ayrıca eğer 50 çalışandan fazlaysa kendi İş Sağlığı ve Güvenliği kurullarını kurmaları gerekir. 50’den az çalışanlı Sultangazi iş yerleri ise yalnızca OSGB hizmetlerinden yararlanıyor.

Sultangazi OSGB
Sultangazi işletmelerine OSGB hizmeti sunuyoruz!

Sultangazi’de Neden OSGB ile Çalışmalıyım?

  • 1 çalışanlı bir Sultangazi işletmeniz olsa dahi mutlaka OSGB hizmeti almanız gerekir.
  • Bu noktada 5 çalışanlı bir iş yerinde OSGB’nin tarafınıza atadığı hekim ve güvenlik uzmanının ayda ortalama 1 saat görev alacağını belirtebiliriz.
  • Elbette, eğer Sultangazi şirketiniz ‘çok tehlikeli’ sınıftaysa bu süre 4 saat ve sadece ‘tehlikeli’ sınıftaysa 2 saat olacaktır.
  • OSGB ile çalışarak Sultangazi iş yerinizin sağlık ve güvenlik yasalarına tam uyumlu olduğundan ve ceza almayacağından emin olursunuz.

Sultangazi İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları

İş sağlığı ve güvenliği hem günümüz, hem de gelecek için iş yeri ile çalışanı aynı anda koruma altına alan bir kurallar bütünüdür. Bugün dünyada meslek hastalıkları nedeniyle çok ciddi tazminatlar ödemek zorunda kalan işletmelerden bahsedilebilir; bu örnekle yola çıkıldığında iş sağlığı ve güvenliği kanunları çalışanların belirli aralıklarla muayene olmasını sağlayarak varsa mesleki hastalık başlangıcı veya ilerlemesinin takibini yapar, buradaki mesuliyeti eğer ihmal olarak nitelendirilecek bir durum yoksa iş yeri üzerinden alır. Elbette iş yeri ve çalışan arasındaki bu adaletli dengeyi kurmak için daha birçok farklı örnekten bahsedilebilir. Sultangazi gibi önemli bir merkezde de az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta birçok iş yeri bulunmaktadır ve bu nedenle Sultangazi iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları açısından titizlikle davranılması gereken bir konumdadır. Kale OSGB birçok farklı sektörde ve tehlike sınıfında uzun bir zamandır firmalara OSGB hizmeti sağlamaktadır ve sektöründe güvenebileceğiniz bir kurum olarak işaret edilmektedir.

NACE Kodu Nedir? Nasıl Öğrenilir ve Değiştirilir?

Sağlık ve Refahınız Emin Ellerde

Kale OSGB gibi OSGB’ler Sultangazi iş yeri ile çalışırken çalışanların sağlığını, güvenliğini ve refahını sağlar. Bu nedenle OSGB’ler sadece personellere odaklanmaz aynı zamanda işverenin kendisine de odaklanır. Serbest meslek sahiplerinin dahi OSGB hizmeti alması önerilir. İşverenler, Sultangazi iş yerlerindeki tüm iş güvenliği ve sağlığı süreçlerini Kale OSGB gibi birimlere devrettiğinde önemli bir yükten kurtulmuş olur. Zira iş sağlığı ve güvenliği alanı gerek yasal gerekse bilimsel süreçlerle denetlenen ve yürütülen bir iş koludur.

Sultangazi OSGB Çalışmaları İş Akışınızı İyileştirir

İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarında Kale OSGB olarak hem işverenin hem de çalışanların katılımını gözetiyoruz. Kısaca “İSG” ortak, işbirlikçi çabanın önemli olduğu bir alandır. Tehlikeli çalışma koşulları nedeniyle yaralanan veya hastalanan çalışanlar sizlere işçi tazminatları olarak dönebilir. Dahası, hem çalışanlarınız zarar görürken hem de iş akışınızı sekteye uğrayabilir. Kale OSGB gibi profesyonel birimlerle hareket ederek bu ihtimalleri azaltır ya da ortadan kaldırırsınız. Kale OSGB ile çalışarak Sultangazi OSGB hizmeti almak için şimdi bizlere ulaşın. Firmamız 15 yıldır iş sağlığı ve güvenliği sektöründe hizmet veren bir isim olmaktadır.

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar