HEMEN TEKLİF ALIN

  "KALE"DE GÜVENDESİNİZ!

  Bağcılar OSGB

  Avrupa yakası içerisinde bulunan Bağcılar, gerçekleştirilen son nüfus sayımlarına göre İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesi olma özelliğine sahip. Ek olarak Bağcılar’ın nüfus artış hızı ve sanayileşme bakımından da oldukça önemli bir noktada olduğunu söylemek gerekiyor. Elbette nüfus artışının önemli nedenlerinden biri de iş imkanlarının oldukça fazla sayıda olması. Bağcılar, özellikle tekstil, toptan eşya ve organize sanayi gibi oluşumlarda İstanbul’un en dikkat çeken ilçeleri arasında. Bağcılar içerisinde İSTOÇ, Otocenter, Massit, Tekstilkent, Giyimkent ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, basın-yayın kuruluşları ve banka merkezleri gibi önemli şirketler yer almaktadır.

  Kale OSGB olarak 2005 yılından beri Bağcılar bölgesi OSGB hizmeti sunmaktayız. Bağcılar içerisinde yer alan az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki iş yerinizin iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçları için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

  bağcılar osgb

  Kale OSGB Ayrıcalıkları

  Kale OSGB, sektöründeki yeniliklere kendisini hızla adapte eden yapısıyla çağı yakalayan bir vizyon ve şeffaflık anlayışı ile günümüzün en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği yazılımımız ile birlikte evraklarınız her zaman kolay bir şekilde arşivlenebiliyor ve gerektiğinde hızlıca erişim sağlanabiliyor.

  Çağrı merkezimiz danışmak istediğiniz tüm konularda haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca iş sağlığı güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.

  Kale OSGB, uygulanan tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksiksiz şekilde yerine getirildiğini ISO 45001 standardına göre sertifikalandırmaktadır.

  Bağcılar İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

  Kale OSGB olarak deneyimli ve kendisini iş sağlığı ve güvenliği sektörünün yenilikleriyle sürekli geliştiren kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz. Farklı sektörlerde kazandığımız deneyimler deneyimlerle siz de Kale OSGB hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre her bir iş yerinde yangında güvenliği sağlayacak bir ekibin kurulması gerekmektedir. Kale OSGB olarak yangınla mücadele ekibinin senede en az bir kez olma üzere düzenli yangın tatbikatını organize ediyoruz.

  ACİL DURUM EYLEM PLANI

  Acil durum eylem planları, çalışanların acil durumlarda nasıl davranması gerektiğini ifade eden yönlendirmeleri içerir. Kale OSGB, faaliyet alanı, tesis yapısı, risk analizleri ve maddi hasar / can kaybı azaltma gibi durumları göz önünde tutarak tamamen size özel çalışmalar gerçekleştirir.

  İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

  Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde uzman iş yeri hekimleri ile birçok farklı faaliyet gerçekleştirir. Adayların iş değerlendirmesi uygunluğu, sağlık taraması, mesleki ve yasal tıbbi muayeneler ve işe dönmek için uygunluk kontrolleri gibi tüm çalışmalar titizlikle uygulanmaktadır.

  MOBİL SAĞLIK TARAMASI

  Firmamız çalışanların iş yapabilme kabiliyetlerini etkileyebilecek sağlık sorunlarının tespiti için düzenli olarak mobil sağlık taraması gerçekleştirmektedir. Mobil sağlık taraması ile personeller sağlık bilinci kazanmakta ve olası mesleki hastalıkların önüne geçebilmektedir.

  İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

  Kale OSGB ilk yardım eğitimi programı bakanlıkça açıklanan ilk yardım ilkeleri ile tam uyumluluğa sahiptir. Çalışanlarınızın bireysel veya grup olarak ilk yardım eğitimi almasını sağlayarak, iş ortamı ve iş ortamı dışında ihtiyaç duyabilecekleri ilk yardım becerilerini kazandırıyoruz.

  PATLAMADAN KORUNMA

  Patlamadan korunma dokümanı iş yerinde çalışanların olası bir patlama sırasında yapması gerekenleri ve patlama riskini en aza indirmek için alınması gereken önlemleri gösterir. Patlamadan korunma dokümanı Kale OSGB tarafından işyerinize özel olarak hazırlanmaktadır.

  RİSK ANALİZLERİ

  Risk analizleri faaliyet alanına göre işin tehlikelerinin tespiti anlamına gelir ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Kale OSGB, uzman kadrosuyla sistematik ve sürekli olarak risk analizleri gerçekleştirerek çalışma ortamının sürekli olarak güvenli kalmasını sağlar.

  DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

  Kale OSGB, çok tehlikeli sınıftaki iş yerleri için Diğer Sağlık Personeli görevlendirmesi de yapabilmektedir. Hemşire görev süreleri 10-49 çalışana sahip iş yerlerinde çalışan başına en az 10 dakika, 50-249 arası çalışanda en az 15 dakika ve 250 üzeri çalışanda da en az 20 dakika olmaktadır.

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

  İş güvenliği uzmanlarımız, çalışanların sağlık ve güvenliğini düzenleyen yasa ve yönetmeliklerin uygunluğunu sürekli olarak denetlemekte ve çeşitli ek önlemler alabilmektedir. Gerçek bir iş sağlığı ve güvenliği çalışması ancak yeniliklerin hızlı şekilde hayata geçirilmesi ile mümkün olabilmektedir.

  BAĞCILAR OSGB TEKLİFİ

  Kale OSGB olarak işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kadromuzdaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile çalışma ortamınızın belirlenen şartlara getirilmesini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. İşyeri tehlike sınıfına göre iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli koordinasyonu ile çağımızın en profesyonel OSGB hizmetini siz de hemen almaya başlayabilirsiniz. 

  İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

   Bağcılar OSGB Firması

   Bağcılar, tarihi döneme bakıldığında İstanbul’un su ihtiyacını karşılayan ve tüccarların İstanbul’a giriş izni aldığı özel bir yere sahipti. Eski dönemlerde üzüm yetişen bağların sayısının fazla olması nedeniyle “Bağcılar” adı kullanılmış ve bir dönem Yeşilbağ adı da kayıtlara geçmiştir. Bağcıların günümüzdeki temellerinin atılması ise 1980’li yıllara dayanıyor. Yenigün Mahallesi ile büyümeye başlayan ilçe özellikle E-5 ve TEM otoyolları arasında kalması, Başakşehir, Güngören, Esenler ve Küçükçekmece gibi önemli ilçelere yakınlığıyla kısa sürede kalkınmıştır. Tekstil ile başlayan sanayileşme ise bugün birçok kolda çeşitlenmiştir. Kale OSGB olarak giyim ve tekstil başta olmak üzere Bağcılar’da OSGB hizmeti ayrıcalığını tüm kuruluşlara sağlıyoruz.

   Bağcılar İş Sağlığı ve Güvenliği

   Bağcılar iş sağlığı ve güvenliği firması olarak faaliyet gösteren OSGB’lerin oldukça dikkatli şekilde seçilmesi gereken bir bölge. Özellikle Avrupa’da en fazla iş kazasının Türkiye’de, Türkiye’de en fazla iş kazasının İstanbul’da ve kalabalık ilçelerde yaşandığı düşünülürse Bağcılar OSGB tavsiyesi almak bu noktada önemlidir. Kale OSGB olarak Bağcılar’da yaygın şekilde bulunan tekstil, lojistik, gıda, metal işleme, basın-yayın, depolama ve çok çeşitli firmalarda OSGB hizmeti vermekteyiz ve kadromuzdaki iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile sizi günden güne daha verimli ve daha karlı bir çalışma ortamına taşımaktayız. 2005 yılından beri farklı sektörlerde deneyim kazanmış olan Kale OSGB, Bağcılar’da profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktadır. Bağcılar A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ihtiyaçları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Kale OSGB, kendi bünyesinde sunduğu çevre analiz ve ölçüm laboratuvarı ile Bağcılar’daki tüm işletmelerin iş yeri ortam ölçümlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde iş sağlığı ve güvenliği planlaması yapabilmektedir. Birçok hizmet sağlayıcının aksine Kale OSGB çalışanları işletmenizi en kısa sürede iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinin şartlarına uygun hale getirerek daha verimli bir çalışma ortamına sahip olmanızı sağlar. Kale OSGB’nin uzman kadrosuna çağrı merkezi üzerinden 7/24 erişim sağlayabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliğine, birçok farklı sektörden edindiği bilgi birikimiyle profesyonelce yaklaşan Kale OSGB, uygun fiyatlı iş sağlığı ve güvenliği firmaları arasında Bağcılar OSGB hizmeti ile tavsiye edilen bir şirket konumundadır. Uluslararası çapta birçok büyük firmanın Türkiye yapılanmasına iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunan firmamız Türkiye’nin en iyi OSGB firması olarak gösterilmektedir ve yaptığı iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarıyla marka itibarınızı güçlendirmeyi hedeflemektedir.

   Bağcılar OSGB Firması

   Bağcılar İstanbul Avrupa yakası içerisinde İSTOÇ, Otocenter, Massit, Tekstilkent, Giyimkent, İkitelli Organize Sanayi bölgesi gibi birçok yapılanmaya sahiptir. Özellikle depolama, otomotiv, matbaacılık, tekstil, gıda ve lojistik gibi birçok alanda irili ufaklı firmaların yer aldığı Bağcılar’da profesyonel bir iş sağlığı ve güvenliği firması ile hareket edilmesi oldukça önemlidir. Kale OSGB, 2005 yılından bu yana Türkiye’nin önemli firmalarının iş sağlığı ve güvenliği hizmetini uzman kadrosunda yer alan iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelleri ile kusursuz bir şekilde karşılamaktadır. Kale OSGB iş kazası ve mesleki hastalıkların engellenmesi için yasal mevzuatları ve iş sağlığı ve güvenliği sektöründeki teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip etmekte ve uygulamaya geçirmektedir. Bakanlık onaylı iş güvenliği yazılımı ile evrak yönetimini kolaylaştırma, sektörel verimliliği ve karı artırma Kale OSGB ile yapacağınız işbirliğinin bir parçasıdır. Bağcılar OSGB fiyatları ve uygun fiyat teklifi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

   Sektör Liderlerinin Tercihi

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Kale OSGB, inşaattan akaryakıta, turizmden cam sanayisine, belediyecilikten otomotive ve hatta kimya ile sağlığa kadar oldukça geniş bir alanda Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 2013 yılından günümüze kadar onlarca firmaya hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   16 Yıllık Deneyim

   Farklı sektörlerdeki deneyimleriyle iş sağlığı ve güvenliği alanında günümüzün en yüksek hizmet kalitesini sağlayan Kale OSGB, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Labaratuvarı’nı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile entegre şekilde sunan sektöründeki ilk firma olma başarını göstermiştir. Uzman kadrosu ile 16 yıllık bir geçmişe sahip olan Kale OSGB, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir kuruluştur.

   İş Sağlığı ve Güvenliği

   Kale OSGB olarak az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinizi İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda belirtilen şartlara uygun hale getirerek hem sizi, hem de çalışanlarınızı iş dünyasında karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yenilikleri takip ederek işbirliği içerisinde olduğumuz işyerlerinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek temel iş prensibimizi oluşturuyor.

   Referanslar

   images
   images
   images
   images
   images

   HEMEN TEKLİF ALIN

    OSGB'nin Avantajları Nelerdir?

    Sık Sorulan Sorular

    Sektörünün lider firmaları neden Kale OSGB'yi seçiyor?

    Kale OSGB iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerini profesyonel bir ekiple hazırlar. “Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” düşüncesiyle hizmet veren ekibimiz, OSGB hizmetinde işverenin ve çalışanların penceresinden bakarak her iki taraf için de en iyi çalışma ortamının oluşmasına odaklı hareket eder. Bugün Türkiye’de sektöründe lider birçok firmanın, uzun yıllar boyunca Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasındaki temel neden de işte tam olarak budur.

    En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?

    “En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?” merak edilen ve bize de çok sorulan bir sorudur. Kale OSGB işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kusursuz ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktadır; buna bağlı olarak işyeri büyüklüğü, çalışan sayısı ve faaliyet alanları fiyat belirlemesi üzerinde etkili olmaktadır. Size yönelik en uygun fiyatlı OSGB teklifi sunabilmemiz için İletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

    İş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi çalıştırmak zorunlu mu?

    İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı, iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeye ve çalışma ortamındaki koşulları iyileştirmeye dayalıdır. Bu bağlamda hazırlanan 6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışan sayısı tek bir kişi olsa bile, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması zorunlu kılınmıştır. Pandemi sebebiyle 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi bulundurma zorunlulukları 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak yine de Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğine dair önlemlerin alınmasını ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunun geciktirilmemesini tavsiye ederiz.

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları ne kadar?

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları her yıl güncellenmektedir. 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları listesini T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün paylaşmış olduğu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ceza miktarları işyerlerinin çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve kanun maddesinde sözü edilen fiile göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Madde 6/1-a kapsamında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi görevlendirmeme cezaları ayrı ayrı olarak aylık 17.439 TL ve 52.317 TL arasında değişmektedir.

    En iyi OSGB firması hangisi?

    Kale OSGB, sektöründe 16 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bilgi birikimiyle bugün farklı sektörlerde Türkiye’nin birçok büyük çapta firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin en iyi OSGB firması olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenleri hiç şüphesiz farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimlerini hizmet verdiği her bir sektörde uygulamaya koyabilmesi ve sektör trendlerini çok yakından takip etmesidir.