HEMEN TEKLİF ALIN

  "KALE"DE GÜVENDESİNİZ!

  Esenyurt OSGB

  Esenyurt, konum ve arazi avantajıyla bugün sanayi ve toplu yapılaşmanın en yoğun olduğu bölgeler arasında yer almaktadır; İstanbul Havalimanı, Ambarlı Gümrüğü ve Halkalı Gümrüğü gibi önemli merkezlere yaklaşık olarak 20 dakikalık sürede ulaşılabilecek durumdadır. Sektörel ihtiyaçlara bağlı olarak bölgede özellikle inşaat, lojistik, depolama gibi birçok alanda büyük ölçekli kuruluşlar hizmet vermektedir. İstanbul’un en hızlı büyüyen ve nüfusu en kalabalık ilçesi olan Esenyurt’ta iş yerlerinin büyümeye paralel olarak hızlı ve profesyonel iş sağlığı ve güvenliği çözümleri uygulamaları da oldukça önemlidir.

  Sanayileşme ve yatırım hızının yüksekliği, nüfus artışı ve göç uygunluğu gibi nedenlerden ötürü özellikle Esenyurt OSGB firmaları açısından en hassas olunması gereken yerler arasındadır. Kale OSGB olarak edindiğimiz bilgi birikimlerini Esenyurt’taki tüm iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçları için uzman ekibimizle profesyonel şekilde uyguluyoruz.

  esenyurt osgb

  Kale OSGB Ayrıcalıkları

  Kale OSGB, sektöründeki yeniliklere kendisini hızla adapte eden yapısıyla çağı yakalayan bir vizyon ve şeffaflık anlayışı ile günümüzün en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği yazılımımız ile birlikte evraklarınız her zaman kolay bir şekilde arşivlenebiliyor ve gerektiğinde hızlıca erişim sağlanabiliyor.

  Çağrı merkezimiz danışmak istediğiniz tüm konularda haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca iş sağlığı güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.

  Kale OSGB, uygulanan tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksiksiz şekilde yerine getirildiğini ISO 45001 standardına göre sertifikalandırmaktadır.

  Esenyurt İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

  Kale OSGB olarak deneyimli ve kendisini iş sağlığı ve güvenliği sektörünün yenilikleriyle sürekli geliştiren kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz. Farklı sektörlerde kazandığımız deneyimler deneyimlerle siz de Kale OSGB hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre her bir iş yerinde yangında güvenliği sağlayacak bir ekibin kurulması gerekmektedir. Kale OSGB olarak yangınla mücadele ekibinin senede en az bir kez olma üzere düzenli yangın tatbikatını organize ediyoruz.

  ACİL DURUM EYLEM PLANI

  Acil durum eylem planları, çalışanların acil durumlarda nasıl davranması gerektiğini ifade eden yönlendirmeleri içerir. Kale OSGB, faaliyet alanı, tesis yapısı, risk analizleri ve maddi hasar / can kaybı azaltma gibi durumları göz önünde tutarak tamamen size özel çalışmalar gerçekleştirir.

  İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

  Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde uzman iş yeri hekimleri ile birçok farklı faaliyet gerçekleştirir. Adayların iş değerlendirmesi uygunluğu, sağlık taraması, mesleki ve yasal tıbbi muayeneler ve işe dönmek için uygunluk kontrolleri gibi tüm çalışmalar titizlikle uygulanmaktadır.

  MOBİL SAĞLIK TARAMASI

  Firmamız çalışanların iş yapabilme kabiliyetlerini etkileyebilecek sağlık sorunlarının tespiti için düzenli olarak mobil sağlık taraması gerçekleştirmektedir. Mobil sağlık taraması ile personeller sağlık bilinci kazanmakta ve olası mesleki hastalıkların önüne geçebilmektedir.

  İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

  Kale OSGB ilk yardım eğitimi programı bakanlıkça açıklanan ilk yardım ilkeleri ile tam uyumluluğa sahiptir. Çalışanlarınızın bireysel veya grup olarak ilk yardım eğitimi almasını sağlayarak, iş ortamı ve iş ortamı dışında ihtiyaç duyabilecekleri ilk yardım becerilerini kazandırıyoruz.

  PATLAMADAN KORUNMA

  Patlamadan korunma dokümanı iş yerinde çalışanların olası bir patlama sırasında yapması gerekenleri ve patlama riskini en aza indirmek için alınması gereken önlemleri gösterir. Patlamadan korunma dokümanı Kale OSGB tarafından işyerinize özel olarak hazırlanmaktadır.

  RİSK ANALİZLERİ

  Risk analizleri faaliyet alanına göre işin tehlikelerinin tespiti anlamına gelir ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Kale OSGB, uzman kadrosuyla sistematik ve sürekli olarak risk analizleri gerçekleştirerek çalışma ortamının sürekli olarak güvenli kalmasını sağlar.

  DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

  Kale OSGB, çok tehlikeli sınıftaki iş yerleri için Diğer Sağlık Personeli görevlendirmesi de yapabilmektedir. Hemşire görev süreleri 10-49 çalışana sahip iş yerlerinde çalışan başına en az 10 dakika, 50-249 arası çalışanda en az 15 dakika ve 250 üzeri çalışanda da en az 20 dakika olmaktadır.

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

  İş güvenliği uzmanlarımız, çalışanların sağlık ve güvenliğini düzenleyen yasa ve yönetmeliklerin uygunluğunu sürekli olarak denetlemekte ve çeşitli ek önlemler alabilmektedir. Gerçek bir iş sağlığı ve güvenliği çalışması ancak yeniliklerin hızlı şekilde hayata geçirilmesi ile mümkün olabilmektedir.

  ESENYURT OSGB TEKLİFİ

  Kale OSGB olarak işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kadromuzdaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile çalışma ortamınızın belirlenen şartlara getirilmesini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. İşyeri tehlike sınıfına göre iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli koordinasyonu ile çağımızın en profesyonel OSGB hizmetini siz de hemen almaya başlayabilirsiniz. 

  İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

   Esenyurt OSGB Firması

   Esenyurt İstanbul içerisinde özellikle konum ve arazi avantajıyla bugün sanayi ve toplu yapılaşmanın en yoğun olduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Esenyurt’tan önemli lojistik merkezleri arasında bulunan İstanbul Havalimanı sadece 25 dakika uzaklıktadır. Bölgedeki Ambarlı Gümrüğü ve Halkalı Gümrüğü de yaklaşık olarak 20 dakikalık sürede ulaşılabilecek durumdadır. Sektörel ihtiyaçlara bağlı olarak bölgede özellikle inşaat, lojistik, depolama gibi birçok alanda büyük ölçekli kuruluşlar hizmet vermektedir. İstanbul’un en hızlı büyüyen ve nüfusu en kalabalık ilçesi olan Esenyurt’ta iş yerlerinin büyümeye paralel olarak hızlı ve profesyonel iş sağlığı ve güvenliği çözümleri uygulamaları da oldukça önemlidir.

   Sanayileşme ve yatırım hızının yüksekliği, nüfus artışı ve göç uygunluğu gibi nedenlerden ötürü özellikle Esenyurt OSGB firmaları açısından en hassas olunması gereken yerler arasındadır. Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana farklı sektörlerden edindiğimiz bilgi birikimlerini Esenyurt’taki tüm iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçları için uzman ekibimizle profesyonel şekilde uyguluyoruz.

   Esenyurt İş Sağlığı ve Güvenliği

   En son istatistiklere göre Türkiye, Avrupa’da işçi ölümlü iş kazalarının en fazla yaşandığı ülke olmaya devam ediyor; ancak yine de iş sağlığı ve güvenliği kurallarının hassasiyetle uygulanması nedeniyle geçmiş yıllara göre önemli ölçüde iyileşmelerden bahsedebilmek mümkün. Türkiye, kendisine en yakın rakibi olan Fransa’nın bile iki misli işçi ölümlü iş kazası yaşıyor. Türkiye’de en kalabalık ilin İstanbul, İstanbul’da da en kalabalık ilçenin Esenyurt olduğunu hesaba katarsak bu da Esenyurt’ta iş sağlığı ve güvenliği firmaları seçimi konusunu daha hassas bir hale getiriyor. Kale OSGB olarak Esenyurt’ta tüm az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerine Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti vermekteyiz.

   Esenyurt özellikle nüfus artışı nedeniyle yapılaşmanın, yani inşaat sektörünün en hareketli bölgelerinden birisi olarak görülüyor. Dolayısıyla inşaat sektörü için OSGB firması araştırması yapıyorsanız Kale OSGB’nin uzman tecrübelerini size aktarmayı isteriz. Kale OSGB, 2005 yılından günümüze birçok farklı sektörden elde ettiği deneyimleri yeni sektörlerde de göz önünde bulundurarak işveren ve çalışanları her koşulda güvende tutacak iş sağlığı ve güvenliği çözümleri üretiyor. Kadromuzdaki A, B, C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve diğer sağlık personelleriyle haftanın yedi günü 24 saat boyunca sizlere iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaya hazırız.

   Esenyurt Bölgesi OSGB Firması

   Kale OSGB İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesi dahil tüm bölgelerde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin kendi bünyesindeki çevre ölçüm laboratuvarı, sektör profesyonellerinden oluşan çağrı merkezi ihtiyaç duyulan her anda size yardımcı olmaya hazırdır. Özellikle Esenyurt bölgesinde nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu Şehitler, Necip Fazıl Kısakürek, Mehterçeşme, Talatpaşa, Pınar, Çınar, Süleymaniye, Üçevler, İncirtepe, Saadetdere mahalleleri başta olmak üzere yine sanayi odaklı iş yerlerinin yoğun olduğu İstiklal, Hürriyet, Cumhuriyet, Mehmet Akif Ersoy, Yunus Emre, Sultaniye ve Yeşilkent mahallelerinde de hizmet sunmaktayız. Organize yapıdaki sanayi bölgeleri kuruluşları, çok tehlikeli sınıfta olan iş yerleri ve fabrikalar için OSGB hizmeti almak istiyorsanız hemen formu doldurarak bize ulaşın ve size sunacağımız iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yakından inceleyin.

   Kale OSGB’nin hizmet anlayışı sıfır hata üzerine kuruludur ve sizi olası denetimlerden sıfır ceza puanı ile geçmeyi garanti altına alır. Özellikle büyümekte olan ve işçi alımı yapan iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği firması ile entegre şekilde hareket etmesi, çalışma yeri içerisindeki iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin kusursuz bir şekilde ilerlemesi adına oldukça önemlidir. Kale OSGB yeni işçi alımı sürecinde sağlık muayenesi gibi genel kontrolleri gerçekleştirir ve işçilerin mesleki hastalık gibi durumlara maruz kalmamalarını için muayenelerini düzenli şekilde tekrarlar. Böylelikle işveren ve işçinin her daim sağlıklı bir çalışma ortamında görev yapması garantilenir; işçinin kendine ve ortama güveni artırılarak şirket karlılığı yükseltilir. İş sağlığı ve güvenliği yatırımlarının kısa vadede şirket karlılığına olumlu etki ettiği yapılan birçok araştırmada kolaylıkla görülebilmektedir.

   Esenyurt’ta İş Güvenliği Firmaları

   Kale OSGB bugün Türkiye’de global çapta ve yerel marka olarak bilinen birçok markaya iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermektedir. Eğer siz de işyeriniz için en iyi OSGB firması arayışındaysanız ve Esenyurt’ta iş sağlığı ve güvenliği hangi firma tarafından veriliyor merak ediyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kale OSGB iş sağlığı ve güvenliği hizmeti fiyatları olarak sektöründeki en makul seçenekleri sunar ve size aynı zamanda en profesyonel çözümleri sunar.

   Sektör Liderlerinin Tercihi

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Kale OSGB, inşaattan akaryakıta, turizmden cam sanayisine, belediyecilikten otomotive ve hatta kimya ile sağlığa kadar oldukça geniş bir alanda Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 2013 yılından günümüze kadar onlarca firmaya hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   16 Yıllık Deneyim

   Farklı sektörlerdeki deneyimleriyle iş sağlığı ve güvenliği alanında günümüzün en yüksek hizmet kalitesini sağlayan Kale OSGB, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Labaratuvarı’nı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile entegre şekilde sunan sektöründeki ilk firma olma başarını göstermiştir. Uzman kadrosu ile 16 yıllık bir geçmişe sahip olan Kale OSGB, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir kuruluştur.

   İş Sağlığı ve Güvenliği

   Kale OSGB olarak az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinizi İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda belirtilen şartlara uygun hale getirerek hem sizi, hem de çalışanlarınızı iş dünyasında karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yenilikleri takip ederek işbirliği içerisinde olduğumuz işyerlerinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek temel iş prensibimizi oluşturuyor.

   Referanslar

   images
   images
   images
   images
   images

   HEMEN TEKLİF ALIN

    OSGB'nin Avantajları Nelerdir?

    Sık Sorulan Sorular

    Sektörünün lider firmaları neden Kale OSGB'yi seçiyor?

    Kale OSGB iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerini profesyonel bir ekiple hazırlar. “Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” düşüncesiyle hizmet veren ekibimiz, OSGB hizmetinde işverenin ve çalışanların penceresinden bakarak her iki taraf için de en iyi çalışma ortamının oluşmasına odaklı hareket eder. Bugün Türkiye’de sektöründe lider birçok firmanın, uzun yıllar boyunca Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasındaki temel neden de işte tam olarak budur.

    En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?

    “En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?” merak edilen ve bize de çok sorulan bir sorudur. Kale OSGB işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kusursuz ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktadır; buna bağlı olarak işyeri büyüklüğü, çalışan sayısı ve faaliyet alanları fiyat belirlemesi üzerinde etkili olmaktadır. Size yönelik en uygun fiyatlı OSGB teklifi sunabilmemiz için İletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

    İş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi çalıştırmak zorunlu mu?

    İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı, iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeye ve çalışma ortamındaki koşulları iyileştirmeye dayalıdır. Bu bağlamda hazırlanan 6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışan sayısı tek bir kişi olsa bile, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması zorunlu kılınmıştır. Pandemi sebebiyle 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi bulundurma zorunlulukları 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak yine de Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğine dair önlemlerin alınmasını ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunun geciktirilmemesini tavsiye ederiz.

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları ne kadar?

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları her yıl güncellenmektedir. 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları listesini T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün paylaşmış olduğu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ceza miktarları işyerlerinin çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve kanun maddesinde sözü edilen fiile göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Madde 6/1-a kapsamında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi görevlendirmeme cezaları ayrı ayrı olarak aylık 17.439 TL ve 52.317 TL arasında değişmektedir.

    En iyi OSGB firması hangisi?

    Kale OSGB, sektöründe 16 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bilgi birikimiyle bugün farklı sektörlerde Türkiye’nin birçok büyük çapta firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin en iyi OSGB firması olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenleri hiç şüphesiz farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimlerini hizmet verdiği her bir sektörde uygulamaya koyabilmesi ve sektör trendlerini çok yakından takip etmesidir.