HEMEN TEKLİF ALIN

  "KALE"DE GÜVENDESİNİZ!

  Maltepe OSGB

  Maltepe, İstanbul Anadolu yakası üzerinde uzun bir sahil şeridi bulunan ilçelerden biridir. İmar planı 1945’li yıllarda gerçekleştirilmiş olan Maltepe özellikle 1960 yılı sonrasında E-5 hizasına ve yukarısına doğru büyümeyi sürdürmüştür. 1992 yılında Kartal’dan ayrılarak ilçe statüsüne geçen Maltepe batıda Kadıköy, doğuda Kartal, kuzeyde Sancaktepe ve Ataşehir ile komşudur. Maltepe’nin 2008’de yeni ilçeler için bazı mahalleleri Ataşehir ve Sancaktepe’ye geçiş yapmıştır. 18 mahalleye sahip olan Maltepe’de ağır sanayi, diğer komşu ilçelerde yeterince fazla sayıda olmaları nedeniyle fazla sayıda değildir. Genelde işletmeler mobilya, turizm, eğitim, restoran, alışveriş, inşaat ve sağlık üzerinde hizmet vermektedir.

  Kale OSGB İstanbul Maltepe bölgesindeki tüm tehlike sınıflarındaki iş yerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktadır. 2005 yılından bu yana birçok farklı sektörde elde ettiğimiz bilgi birikimimizi yeni iş ortaklarımıza da aktararak Maltepe OSGB hizmeti olarak çağımızın en yüksek standardını sunmaktayız.

  maltepe osgb

  Kale OSGB Ayrıcalıkları

  Kale OSGB, sektöründeki yeniliklere kendisini hızla adapte eden yapısıyla çağı yakalayan bir vizyon ve şeffaflık anlayışı ile günümüzün en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği yazılımımız ile birlikte evraklarınız her zaman kolay bir şekilde arşivlenebiliyor ve gerektiğinde hızlıca erişim sağlanabiliyor.

  Çağrı merkezimiz danışmak istediğiniz tüm konularda haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca iş sağlığı güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.

  Kale OSGB, uygulanan tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksiksiz şekilde yerine getirildiğini ISO 45001 standardına göre sertifikalandırmaktadır.

  Maltepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

  Kale OSGB olarak deneyimli ve kendisini iş sağlığı ve güvenliği sektörünün yenilikleriyle sürekli geliştiren kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz. Farklı sektörlerde kazandığımız deneyimler deneyimlerle siz de Kale OSGB hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre her bir iş yerinde yangında güvenliği sağlayacak bir ekibin kurulması gerekmektedir. Kale OSGB olarak yangınla mücadele ekibinin senede en az bir kez olma üzere düzenli yangın tatbikatını organize ediyoruz.

  ACİL DURUM EYLEM PLANI

  Acil durum eylem planları, çalışanların acil durumlarda nasıl davranması gerektiğini ifade eden yönlendirmeleri içerir. Kale OSGB, faaliyet alanı, tesis yapısı, risk analizleri ve maddi hasar / can kaybı azaltma gibi durumları göz önünde tutarak tamamen size özel çalışmalar gerçekleştirir.

  İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

  Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde uzman iş yeri hekimleri ile birçok farklı faaliyet gerçekleştirir. Adayların iş değerlendirmesi uygunluğu, sağlık taraması, mesleki ve yasal tıbbi muayeneler ve işe dönmek için uygunluk kontrolleri gibi tüm çalışmalar titizlikle uygulanmaktadır.

  MOBİL SAĞLIK TARAMASI

  Firmamız çalışanların iş yapabilme kabiliyetlerini etkileyebilecek sağlık sorunlarının tespiti için düzenli olarak mobil sağlık taraması gerçekleştirmektedir. Mobil sağlık taraması ile personeller sağlık bilinci kazanmakta ve olası mesleki hastalıkların önüne geçebilmektedir.

  İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

  Kale OSGB ilk yardım eğitimi programı bakanlıkça açıklanan ilk yardım ilkeleri ile tam uyumluluğa sahiptir. Çalışanlarınızın bireysel veya grup olarak ilk yardım eğitimi almasını sağlayarak, iş ortamı ve iş ortamı dışında ihtiyaç duyabilecekleri ilk yardım becerilerini kazandırıyoruz.

  PATLAMADAN KORUNMA

  Patlamadan korunma dokümanı iş yerinde çalışanların olası bir patlama sırasında yapması gerekenleri ve patlama riskini en aza indirmek için alınması gereken önlemleri gösterir. Patlamadan korunma dokümanı Kale OSGB tarafından işyerinize özel olarak hazırlanmaktadır.

  RİSK ANALİZLERİ

  Risk analizleri faaliyet alanına göre işin tehlikelerinin tespiti anlamına gelir ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Kale OSGB, uzman kadrosuyla sistematik ve sürekli olarak risk analizleri gerçekleştirerek çalışma ortamının sürekli olarak güvenli kalmasını sağlar.

  DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

  Kale OSGB, çok tehlikeli sınıftaki iş yerleri için Diğer Sağlık Personeli görevlendirmesi de yapabilmektedir. Hemşire görev süreleri 10-49 çalışana sahip iş yerlerinde çalışan başına en az 10 dakika, 50-249 arası çalışanda en az 15 dakika ve 250 üzeri çalışanda da en az 20 dakika olmaktadır.

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

  İş güvenliği uzmanlarımız, çalışanların sağlık ve güvenliğini düzenleyen yasa ve yönetmeliklerin uygunluğunu sürekli olarak denetlemekte ve çeşitli ek önlemler alabilmektedir. Gerçek bir iş sağlığı ve güvenliği çalışması ancak yeniliklerin hızlı şekilde hayata geçirilmesi ile mümkün olabilmektedir.

  MALTEPE OSGB TEKLİFİ

  Kale OSGB olarak işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kadromuzdaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile çalışma ortamınızın belirlenen şartlara getirilmesini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. İşyeri tehlike sınıfına göre iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli koordinasyonu ile çağımızın en profesyonel OSGB hizmetini siz de hemen almaya başlayabilirsiniz. 

  İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

   Maltepe OSGB Firması

   Maltepe İstanbul Anadolu yakası önemli ilçeleri arasındadır. Bölgeye karayolu, metro, deniz yolu ve hatta tren ile ulaşabilmek mümkündür. Maltepe ağır sanayinin çok fazla olmaması, uzun bir sahil şeridine sahip olması, merkezi yapısı ve sosyal imkanları ile daha çok konut odaklı bir profile sahiptir. Kale OSGB Maltepe’de çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli sınıfta birçok işletmeye iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktadır. Maltepe’de özellikle sosyal yaşama yönelik sektörler öne çıkmaktadır. Turizm, alışveriş, eğlence, restoran, konaklama, ulaşım ve daha birçok alanda Maltepe’de irili ufaklı birçok iş yeri yer almaktadır. Kale OSGB olarak Maltepe iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde sıfır hata garantisi ile çalışmaktayız ve işbirliği içerisinde olduğumuz iş yerlerinin denetimlerde sıfır ceza puanı almasını garanti etmekteyiz.

   Maltepe’deki İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları

   Maltepe’de irili ufaklı birçok iş yeri yer almaktadır ve az tehlikeli sınıftaki işletmeler için OSGB firması arıyorsanız Kale OSGB uygun fiyatlı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri konusunda size yardımcı olabilir. Maltepe sınırları içerisinde otomotiv ve oto yedek parça da dikkat çeken bir sektördür. 2005 yılından beri birçok farklı sektördeki firmaya hizmet veren Kale OSGB, otomotiv alanında da deneyim sahibidir ve bu alanda hizmet veren iş yerinizin tüm iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayarak iş yeri verimliliğini yükseltebilir. Maltepe bölgesi özellikle 2000’li yılların sonrasında E-5 üstü yapılanmaları ile dikkat çekmiştir. Ülkemizin önde gelen telekomünikasyon şirketleri, karma yaşam projeleri, plazalar ve birçok AVM son dönemlerde bu bölgede artış göstermiştir. Özellikle E-5 üstü bölgede inşaat ve toplu konut yapılaşmaları dikkat çekecek seviyeye ulaşmıştır. Maltepe inşaat sektörü iş sağlığı ve güvenliği firması seçimi yönünden titizlik gerektirmektedir. Özellikle yaralanma ve ölümlü iş kazalarının en fazla yaşanan iş kazaları olduğu düşünülürse Maltepe bölgesinde inşaat yapan firmaların profesyonel OSGB hizmeti almaları bu noktada önemli olmaktadır. Kale OSGB inşaat konusunda en deneyimli OSGB firmasıdır.

   Son dönemlerde Maltepe’ye birçok AVM yapılmıştır ve AVM’lerde iş sağlığı ve güvenliği en başındaki inşaat sürecinden başlayarak ele alınması gereken ve sürekli geliştirilmesi gereken bir çalışmalar bütünüdür. AVM’lerin organizasyonları, etkinlikleri, aynı anda binlerce kişi bulundurması nedeniyle doğal veya dış sebeplere bağlı yaşanabilecek olaylara karşı planlanması oldukça önemlidir. Özellikle günümüzde iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksik veya yetersiz yapılması nedeniyle AVM’lerde birçok haber olabilecek olayın yaşandığı dikkatlerden kaçmamaktadır. Kale OSGB AVM’ler için iş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir. Deprem, yangın, sel, trafik kazası, su baskını, enerji kesintisi ve daha birçok konuda ekibimiz detaylı analizler gerçekleştirerek hem AVM içerisinde hizmet veren kuruluşların, hem de genel AVM düzeninin iş sağlığı ve güvenliği çerçevesine taşınmasını hızla gerçekleştirecektir. Kale OSGB bugün uluslararası birçok bilinen markanın Türkiye oluşumlarına iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktadır. Akaryakıttan kimyaya, sağlıktan belediyeciliğe, eğitimden inşaata, lojistikten restorancılığa kadar birçok konuda deneyimli olan ekibimizden Maltepe OSGB fiyatları ve fiyat teklifi bilgisi almak için mutlaka bize ulaşın.

   Maltepe OSGB Hizmeti

   Maltepe’nin ilçeleri E-5 altı ve E-5 üstü olarak ikiye ayrılabilir. E-5 altı olarak denize yakın olan bölge yani daha eski yerleşim olan bölge ifade edilmektedir. Kale OSGB olarak Maltepe OSGB iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizi Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı ve Zümrütevler mahallelerindeki tüm az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerleri için vermekteyiz. Maltepe bölgesi A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

   Sektör Liderlerinin Tercihi

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Kale OSGB, inşaattan akaryakıta, turizmden cam sanayisine, belediyecilikten otomotive ve hatta kimya ile sağlığa kadar oldukça geniş bir alanda Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 2013 yılından günümüze kadar onlarca firmaya hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   16 Yıllık Deneyim

   Farklı sektörlerdeki deneyimleriyle iş sağlığı ve güvenliği alanında günümüzün en yüksek hizmet kalitesini sağlayan Kale OSGB, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Labaratuvarı’nı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile entegre şekilde sunan sektöründeki ilk firma olma başarını göstermiştir. Uzman kadrosu ile 16 yıllık bir geçmişe sahip olan Kale OSGB, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir kuruluştur.

   İş Sağlığı ve Güvenliği

   Kale OSGB olarak az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinizi İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda belirtilen şartlara uygun hale getirerek hem sizi, hem de çalışanlarınızı iş dünyasında karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yenilikleri takip ederek işbirliği içerisinde olduğumuz işyerlerinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek temel iş prensibimizi oluşturuyor.

   Referanslar

   images
   images
   images
   images
   images

   HEMEN TEKLİF ALIN

    OSGB'nin Avantajları Nelerdir?

    Sık Sorulan Sorular

    Sektörünün lider firmaları neden Kale OSGB'yi seçiyor?

    Kale OSGB iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerini profesyonel bir ekiple hazırlar. “Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” düşüncesiyle hizmet veren ekibimiz, OSGB hizmetinde işverenin ve çalışanların penceresinden bakarak her iki taraf için de en iyi çalışma ortamının oluşmasına odaklı hareket eder. Bugün Türkiye’de sektöründe lider birçok firmanın, uzun yıllar boyunca Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasındaki temel neden de işte tam olarak budur.

    En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?

    “En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?” merak edilen ve bize de çok sorulan bir sorudur. Kale OSGB işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kusursuz ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktadır; buna bağlı olarak işyeri büyüklüğü, çalışan sayısı ve faaliyet alanları fiyat belirlemesi üzerinde etkili olmaktadır. Size yönelik en uygun fiyatlı OSGB teklifi sunabilmemiz için İletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

    İş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi çalıştırmak zorunlu mu?

    İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı, iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeye ve çalışma ortamındaki koşulları iyileştirmeye dayalıdır. Bu bağlamda hazırlanan 6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışan sayısı tek bir kişi olsa bile, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması zorunlu kılınmıştır. Pandemi sebebiyle 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi bulundurma zorunlulukları 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak yine de Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğine dair önlemlerin alınmasını ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunun geciktirilmemesini tavsiye ederiz.

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları ne kadar?

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları her yıl güncellenmektedir. 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları listesini T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün paylaşmış olduğu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ceza miktarları işyerlerinin çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve kanun maddesinde sözü edilen fiile göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Madde 6/1-a kapsamında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi görevlendirmeme cezaları ayrı ayrı olarak aylık 17.439 TL ve 52.317 TL arasında değişmektedir.

    En iyi OSGB firması hangisi?

    Kale OSGB, sektöründe 16 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bilgi birikimiyle bugün farklı sektörlerde Türkiye’nin birçok büyük çapta firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin en iyi OSGB firması olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenleri hiç şüphesiz farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimlerini hizmet verdiği her bir sektörde uygulamaya koyabilmesi ve sektör trendlerini çok yakından takip etmesidir.