HEMEN TEKLİF ALIN

  "KALE"DE GÜVENDESİNİZ!

  Pendik OSGB

  Pendik İstanbul Anadolu yakası sınırları içerisinde bulunan en yüksek nüfuslu ilçe olarak dikkat çekmektedir. Marmara Denizi’ne sahili olan Pendik özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı’nı içermesi, E-5, TEM ve Sahil Yolu ulaşımı, metro / tren seçenekleri, deniz otobüsü ve feribot ulaşımları ile İstanbul Anadolu yakası ilçeleri arasında en zengin seçeneklere sahiptir. 1980’e kadar genellikle göçmenlerin ve İstanbul halkının yazlık yerleşimi olarak tercih edilen Pendik, günümüzde tersane ve birçok sanayi kuruluşunun bölgede tesis kurması sebebiyle çok hızlı bir şekilde büyümüş ve Anadolu yakasının en büyük ilçesi olmuştur. 

  Kale OSGB İstanbul Anadolu yakası güvenilir ve uzman iş sağlığı ve güvenliği hizmetini Pendik bölgesi için de sağlamaktadır. Birçok farklı sektörde engin deneyimlere sahip olan ekibimiz 2005 yılından bu yana birçok büyük üretim tesisi ve fabrikanın iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermektedir. Siz de Pendik OSGB firması tavsiyesi araştırıyorsanız Kale OSGB’den uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

  pendik osgb

  Kale OSGB Ayrıcalıkları

  Kale OSGB, sektöründeki yeniliklere kendisini hızla adapte eden yapısıyla çağı yakalayan bir vizyon ve şeffaflık anlayışı ile günümüzün en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği yazılımımız ile birlikte evraklarınız her zaman kolay bir şekilde arşivlenebiliyor ve gerektiğinde hızlıca erişim sağlanabiliyor.

  Çağrı merkezimiz danışmak istediğiniz tüm konularda haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca iş sağlığı güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.

  Kale OSGB, uygulanan tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksiksiz şekilde yerine getirildiğini ISO 45001 standardına göre sertifikalandırmaktadır.

  Pendik İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

  Kale OSGB olarak deneyimli ve kendisini iş sağlığı ve güvenliği sektörünün yenilikleriyle sürekli geliştiren kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz. Farklı sektörlerde kazandığımız deneyimler deneyimlerle siz de Kale OSGB hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre her bir iş yerinde yangında güvenliği sağlayacak bir ekibin kurulması gerekmektedir. Kale OSGB olarak yangınla mücadele ekibinin senede en az bir kez olma üzere düzenli yangın tatbikatını organize ediyoruz.

  ACİL DURUM EYLEM PLANI

  Acil durum eylem planları, çalışanların acil durumlarda nasıl davranması gerektiğini ifade eden yönlendirmeleri içerir. Kale OSGB, faaliyet alanı, tesis yapısı, risk analizleri ve maddi hasar / can kaybı azaltma gibi durumları göz önünde tutarak tamamen size özel çalışmalar gerçekleştirir.

  İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

  Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde uzman iş yeri hekimleri ile birçok farklı faaliyet gerçekleştirir. Adayların iş değerlendirmesi uygunluğu, sağlık taraması, mesleki ve yasal tıbbi muayeneler ve işe dönmek için uygunluk kontrolleri gibi tüm çalışmalar titizlikle uygulanmaktadır.

  MOBİL SAĞLIK TARAMASI

  Firmamız çalışanların iş yapabilme kabiliyetlerini etkileyebilecek sağlık sorunlarının tespiti için düzenli olarak mobil sağlık taraması gerçekleştirmektedir. Mobil sağlık taraması ile personeller sağlık bilinci kazanmakta ve olası mesleki hastalıkların önüne geçebilmektedir.

  İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

  Kale OSGB ilk yardım eğitimi programı bakanlıkça açıklanan ilk yardım ilkeleri ile tam uyumluluğa sahiptir. Çalışanlarınızın bireysel veya grup olarak ilk yardım eğitimi almasını sağlayarak, iş ortamı ve iş ortamı dışında ihtiyaç duyabilecekleri ilk yardım becerilerini kazandırıyoruz.

  PATLAMADAN KORUNMA

  Patlamadan korunma dokümanı iş yerinde çalışanların olası bir patlama sırasında yapması gerekenleri ve patlama riskini en aza indirmek için alınması gereken önlemleri gösterir. Patlamadan korunma dokümanı Kale OSGB tarafından işyerinize özel olarak hazırlanmaktadır.

  RİSK ANALİZLERİ

  Risk analizleri faaliyet alanına göre işin tehlikelerinin tespiti anlamına gelir ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Kale OSGB, uzman kadrosuyla sistematik ve sürekli olarak risk analizleri gerçekleştirerek çalışma ortamının sürekli olarak güvenli kalmasını sağlar.

  DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

  Kale OSGB, çok tehlikeli sınıftaki iş yerleri için Diğer Sağlık Personeli görevlendirmesi de yapabilmektedir. Hemşire görev süreleri 10-49 çalışana sahip iş yerlerinde çalışan başına en az 10 dakika, 50-249 arası çalışanda en az 15 dakika ve 250 üzeri çalışanda da en az 20 dakika olmaktadır.

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

  İş güvenliği uzmanlarımız, çalışanların sağlık ve güvenliğini düzenleyen yasa ve yönetmeliklerin uygunluğunu sürekli olarak denetlemekte ve çeşitli ek önlemler alabilmektedir. Gerçek bir iş sağlığı ve güvenliği çalışması ancak yeniliklerin hızlı şekilde hayata geçirilmesi ile mümkün olabilmektedir.

  PENDİK OSGB TEKLİFİ

  Kale OSGB olarak işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kadromuzdaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile çalışma ortamınızın belirlenen şartlara getirilmesini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. İşyeri tehlike sınıfına göre iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli koordinasyonu ile çağımızın en profesyonel OSGB hizmetini siz de hemen almaya başlayabilirsiniz. 

  İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

   Pendik OSGB Firması

   Pendik deyince İstanbul Anadolu bölgesi içerisindeki tek havalimanı olan Sabiha Gökçen akıllara gelmektedir. Havalimanının bu bölgede kurulmuş olması özellikle inşaat ve birçok sektörün nüfus artışı ile birlikte hızlı gelişmesini sağlamıştır. İnşaat sektörü özellikle günümüzde tüm dünyada ve Türkiye’de en fazla işçi ölümü yaşanan iş kolları arasında ilk sırada geliyor ve bu nedenle inşaat ve şantiyelerde iş sağlığı ve güvenliği ancak profesyonel düzeyde bilgi birikimine sahip olan Kale OSGB gibi firmalar tarafından sağlanmalıdır. Kale OSGB’nin karlılık odaklı hizmet anlayışı en kısa sürede güvenli çalışma ortamı kurarak hem işçiyi, hem de iş yerini güvence altına alır. Kale OSGB kurulduğu 2005 yılından günümüze kadar birçok büyük inşaat şirketinin iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmektedir. Kale OSGB Pendik İnşaat ve şantiye gibi iş kollarında OSGB ihtiyaçlarınızda deneyimli kadrosu ile yanınızdadır. Özellikle toplu yaşam projelerinin neredeyse her mahallede uygulandığı, günden güne AVM ve gökdelen yapımlarının devam ettiği Pendik bölgesinde inşaat sektöründe deneyimli OSGB firmaları ile ilerlenmesi bir zorunluluk haline gelmiştir. Kale OSGB lojistikten depolamaya, eğitimden sağlığa, akaryakıttan kimyaya kadar birçok sektörde yıllar boyunca bilgi birikimi edinmiştir ve deneyimlerini her yeni işbirliğinde de profesyonelce uygulamaktadır. Kale OSGB, Pendik’teki en iyi OSGB firması tavsiyesi olarak önerilmektedir ve inşaat konusunda sıfır hata anlayışı ile iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermektedir. İnşaat ve şantiyelerde iş sağlığı ve güvenliği işçi alım sürecinden başlayarak iş süresi boyunda çok sıkı şekilde takip edilmeli ve sürekli denetimler gerçekleştirilmelidir.

   Pendik Hizmet Sektörü İş Sağlığı ve Güvenliği Firması

   Pendik sanayileşmenin, toplu yaşam kültürünün, denizin ve tabiatın bir arada bulunduğu, yeşilin korunabildiği nadir İstanbul ilçelerinden birisidir. İstanbul’un en yüksek tepesi olan Aydos ve yine Anadolu yakası önemli su kaynaklarından birisi olan Ömerli Barajı bu bölgede bulunur. Toplam 36 mahalleden oluşan Pendik yüzölçümü olarak da Anadolu yakası’nın en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Pendik’in Göçbeyli, Ballıca, Kurna, Emirli ve Kurtdoğmuş mahalleleri halen tarım ve hayvancılık konusunda İstanbul’da önemli bir paya sahiptir. Son araştırmalara göre Pendik hayvancılık sektöründe 5000 üzerinde büyükbaş, 2500 üzeri küçükbaş ve 3500 üzeri arılı kovan yer almaktadır. Özellikle büyük şehirlerde hayvancılık ve tarıma odaklı iş sağlığı ve güvenliği birçok firmanın bu konuda yeterli bilgisi olmadığından profesyonel şekilde sağlanamamaktadır. Kale OSGB 2005 yılından beri kadrosunda hizmet veren A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı dışında iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelleri ile seracılık ve tarım-hayvancılık ile ilgili birçok konuda OSGB hizmeti sunabilmektedir. Kale OSGB gıda konusunda en iyi OSGB firmaları arasında gösterilmektedir ve günümüzde Türkiye çapında gıda üreten ve gıda ihracatçısı birçok firmaya iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktadır. Pendik bölgesi profesyonel OSGB ihtiyaçlarınız için mutlaka bizden OSGB hizmeti fiyat teklifi alın.

   En İyi OSGB Firması Pendik

   Kale OSGB olarak Pendik’te nüfus yoğunluğu ve iş yeri sayısının fazla olduğu Yenişehir, Kavakpınar, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Kurtköy, Güzelyalı, Esenler, Çamçeşme, Ahmet Yesevi bölgelerinde profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Uzman olduğumuz lojistik, inşaat, eğitim, sağlık, kimya, teknoloji, medya, telekomünikasyon, denizcilik, madencilik, petrol ve gaz, otomotiv, ilaç, enerji gibi sektörlerde OSGB ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kale OSGB kendi bünyesindeki çevre ölçüm laboratuvarı ve 7/24 ulaşılabilir çağrı merkezi ile sektöründeki en üst düzey hizmeti sunmaktadır. Siz de Pendik en uygun fiyatlı profesyonel OSGB firması fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Sektör Liderlerinin Tercihi

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Kale OSGB, inşaattan akaryakıta, turizmden cam sanayisine, belediyecilikten otomotive ve hatta kimya ile sağlığa kadar oldukça geniş bir alanda Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 2013 yılından günümüze kadar onlarca firmaya hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   16 Yıllık Deneyim

   Farklı sektörlerdeki deneyimleriyle iş sağlığı ve güvenliği alanında günümüzün en yüksek hizmet kalitesini sağlayan Kale OSGB, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Labaratuvarı’nı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile entegre şekilde sunan sektöründeki ilk firma olma başarını göstermiştir. Uzman kadrosu ile 16 yıllık bir geçmişe sahip olan Kale OSGB, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir kuruluştur.

   İş Sağlığı ve Güvenliği

   Kale OSGB olarak az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinizi İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda belirtilen şartlara uygun hale getirerek hem sizi, hem de çalışanlarınızı iş dünyasında karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yenilikleri takip ederek işbirliği içerisinde olduğumuz işyerlerinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek temel iş prensibimizi oluşturuyor.

   Referanslar

   images
   images
   images
   images
   images

   HEMEN TEKLİF ALIN

    OSGB'nin Avantajları Nelerdir?

    Sık Sorulan Sorular

    Sektörünün lider firmaları neden Kale OSGB'yi seçiyor?

    Kale OSGB iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerini profesyonel bir ekiple hazırlar. “Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” düşüncesiyle hizmet veren ekibimiz, OSGB hizmetinde işverenin ve çalışanların penceresinden bakarak her iki taraf için de en iyi çalışma ortamının oluşmasına odaklı hareket eder. Bugün Türkiye’de sektöründe lider birçok firmanın, uzun yıllar boyunca Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasındaki temel neden de işte tam olarak budur.

    En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?

    “En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?” merak edilen ve bize de çok sorulan bir sorudur. Kale OSGB işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kusursuz ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktadır; buna bağlı olarak işyeri büyüklüğü, çalışan sayısı ve faaliyet alanları fiyat belirlemesi üzerinde etkili olmaktadır. Size yönelik en uygun fiyatlı OSGB teklifi sunabilmemiz için İletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

    İş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi çalıştırmak zorunlu mu?

    İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı, iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeye ve çalışma ortamındaki koşulları iyileştirmeye dayalıdır. Bu bağlamda hazırlanan 6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışan sayısı tek bir kişi olsa bile, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması zorunlu kılınmıştır. Pandemi sebebiyle 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi bulundurma zorunlulukları 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak yine de Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğine dair önlemlerin alınmasını ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunun geciktirilmemesini tavsiye ederiz.

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları ne kadar?

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları her yıl güncellenmektedir. 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları listesini T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün paylaşmış olduğu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ceza miktarları işyerlerinin çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve kanun maddesinde sözü edilen fiile göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Madde 6/1-a kapsamında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi görevlendirmeme cezaları ayrı ayrı olarak aylık 17.439 TL ve 52.317 TL arasında değişmektedir.

    En iyi OSGB firması hangisi?

    Kale OSGB, sektöründe 16 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bilgi birikimiyle bugün farklı sektörlerde Türkiye’nin birçok büyük çapta firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin en iyi OSGB firması olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenleri hiç şüphesiz farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimlerini hizmet verdiği her bir sektörde uygulamaya koyabilmesi ve sektör trendlerini çok yakından takip etmesidir.