HEMEN TEKLİF ALIN

  "KALE"DE GÜVENDESİNİZ!

  Tuzla OSGB

  İstanbul’un orta nüfuslu ilçeleri arasında bulunan Tuzla, şehrin en doğusunda yer alıp Kocaeli’nin Gebze ilçesi ile komşu olmaktadır. 1980’li yılların sonuna kadar Tuzla’da çiftçilik ve balıkçılık ana gelir kaynakları arasındaydı. Günümüzde sanayinin gelişmesiyle birlikte bu meslekler unutulmuş ve yerini çeşitli farklı sektörlere bırakmıştır. Tuzla, Türkiye’nin en büyük tersanelerine sahiptir ve bu nedenle lojistik ve denizcilik sektörleri ayrı bir öneme sahiptir. Önemli miktarda deniz kıyısı bulunan ilçe E-5 ve TEM yollarına yakınlığı, Anadolu yakası tek havalimanı olan Sabiha Gökçen’e ulaşım kolaylığı ve metro / tren demiryolu ulaşım avantajlarıyla günümüzde popülerliğini halen sürdürmektedir.

  Kale OSGB olarak bugün akaryakıttan lojistiğe, ulaşımdan inşaata, sağlıktan turizme, eğitimden restorancılığa kadar birçok sektörde iş sağlığı ve güvenliği konusunda engin bir tecrübeye sahibiz. Eğer siz de Tuzla OSGB firması araştırması yapıyorsanız en iyi iş güvenliği firması olan Kale OSGB’den teklif alabilirsiniz.

  Tuzla OSGB

  Kale OSGB Ayrıcalıkları

  Kale OSGB, sektöründeki yeniliklere kendisini hızla adapte eden yapısıyla çağı yakalayan bir vizyon ve şeffaflık anlayışı ile günümüzün en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği yazılımımız ile birlikte evraklarınız her zaman kolay bir şekilde arşivlenebiliyor ve gerektiğinde hızlıca erişim sağlanabiliyor.

  Çağrı merkezimiz danışmak istediğiniz tüm konularda haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca iş sağlığı güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.

  Kale OSGB, uygulanan tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksiksiz şekilde yerine getirildiğini ISO 45001 standardına göre sertifikalandırmaktadır.

  Tuzla İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

  Kale OSGB olarak deneyimli ve kendisini iş sağlığı ve güvenliği sektörünün yenilikleriyle sürekli geliştiren kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz. Farklı sektörlerde kazandığımız deneyimler deneyimlerle siz de Kale OSGB hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre her bir iş yerinde yangında güvenliği sağlayacak bir ekibin kurulması gerekmektedir. Kale OSGB olarak yangınla mücadele ekibinin senede en az bir kez olma üzere düzenli yangın tatbikatını organize ediyoruz.

  ACİL DURUM EYLEM PLANI

  Acil durum eylem planları, çalışanların acil durumlarda nasıl davranması gerektiğini ifade eden yönlendirmeleri içerir. Kale OSGB, faaliyet alanı, tesis yapısı, risk analizleri ve maddi hasar / can kaybı azaltma gibi durumları göz önünde tutarak tamamen size özel çalışmalar gerçekleştirir.

  İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

  Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde uzman iş yeri hekimleri ile birçok farklı faaliyet gerçekleştirir. Adayların iş değerlendirmesi uygunluğu, sağlık taraması, mesleki ve yasal tıbbi muayeneler ve işe dönmek için uygunluk kontrolleri gibi tüm çalışmalar titizlikle uygulanmaktadır.

  MOBİL SAĞLIK TARAMASI

  Firmamız çalışanların iş yapabilme kabiliyetlerini etkileyebilecek sağlık sorunlarının tespiti için düzenli olarak mobil sağlık taraması gerçekleştirmektedir. Mobil sağlık taraması ile personeller sağlık bilinci kazanmakta ve olası mesleki hastalıkların önüne geçebilmektedir.

  İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

  Kale OSGB ilk yardım eğitimi programı bakanlıkça açıklanan ilk yardım ilkeleri ile tam uyumluluğa sahiptir. Çalışanlarınızın bireysel veya grup olarak ilk yardım eğitimi almasını sağlayarak, iş ortamı ve iş ortamı dışında ihtiyaç duyabilecekleri ilk yardım becerilerini kazandırıyoruz.

  PATLAMADAN KORUNMA

  Patlamadan korunma dokümanı iş yerinde çalışanların olası bir patlama sırasında yapması gerekenleri ve patlama riskini en aza indirmek için alınması gereken önlemleri gösterir. Patlamadan korunma dokümanı Kale OSGB tarafından işyerinize özel olarak hazırlanmaktadır.

  RİSK ANALİZLERİ

  Risk analizleri faaliyet alanına göre işin tehlikelerinin tespiti anlamına gelir ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Kale OSGB, uzman kadrosuyla sistematik ve sürekli olarak risk analizleri gerçekleştirerek çalışma ortamının sürekli olarak güvenli kalmasını sağlar.

  DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

  Kale OSGB, çok tehlikeli sınıftaki iş yerleri için Diğer Sağlık Personeli görevlendirmesi de yapabilmektedir. Hemşire görev süreleri 10-49 çalışana sahip iş yerlerinde çalışan başına en az 10 dakika, 50-249 arası çalışanda en az 15 dakika ve 250 üzeri çalışanda da en az 20 dakika olmaktadır.

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

  İş güvenliği uzmanlarımız, çalışanların sağlık ve güvenliğini düzenleyen yasa ve yönetmeliklerin uygunluğunu sürekli olarak denetlemekte ve çeşitli ek önlemler alabilmektedir. Gerçek bir iş sağlığı ve güvenliği çalışması ancak yeniliklerin hızlı şekilde hayata geçirilmesi ile mümkün olabilmektedir.

  TUZLA OSGB TEKLİFİ

  Kale OSGB olarak işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kadromuzdaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile çalışma ortamınızın belirlenen şartlara getirilmesini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. İşyeri tehlike sınıfına göre iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli koordinasyonu ile çağımızın en profesyonel OSGB hizmetini siz de hemen almaya başlayabilirsiniz. 

  İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

   Tuzla OSGB Firması

   Tuzla çalışma imkanları ve büyük şehirlerin kaotik ortamından uzak olan kent profili ile son dönemlerde birçok kişinin tercihi olmayı başarıyor. Deniz ulaşımına müsait olmasına rağmen kentte metro / tren başta olmak üzere karayolu ile ulaşım ağırlıktadır. Bugün Tuzla’da İTÜ Denizcilik Fakültesi, Koç Lisesi, Koç Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Piyade Okulu, Deniz Harp Okulu, Tuzla Anadolu Lisesi gibi birçok önemli eğitim kurumu bulunmaktadır. Kale OSGB özellikle eğitim kurumları için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti konusunda deneyimli bir markadır. Tuzla’da ayrıca İstanbul Park Formula 1 pisti yer almaktadır.

   Tuzla OSGB | İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları

   Tuzla günümüzde inşaat sektörünün de hareketli olduğu bir bölgedir. Sanayi yapılaşması ile birlikte birçok toplu konut yapılaşmasını ve AVM’yi bölge içerisinde görebilirsiniz. Kentin nüfusuna paralel şekilde eğitim kurumları, sağlık tesisleri, lojistik, denizcilik, restorancılık, turizm, ulaşım ve daha birçok sektörün geliştiği söylenebilmektedir. Kale OSGB deneyimli kadrosu ile Tuzla’da OSGB hizmeti az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işletmeler için verebilmektedir. Tuzla’da yer alan Aydınlı ve Orhanlı bölgeleri özellikle birçok tehlike sınıfında işyerlerini bulundurabilmektedir. Aydınlı bölgesindeki Kimya Sanayicileri Organize Sanayi bölgesi özellikle ilaç, boya, madeni yağ, temizlik malzemesi, petroenerji, matbaa mürekkebi ve boyaları, vernik, biyo-dizel akaryakıt ürünleri, alüminyum-plastik kompozit yapı, aktif yapıştırıcı ve mobilya gibi birçok dalda üretimin yapıldığı oldukça önemli bir merkez konumundadır. Kale OSGB Tuzla Aydınlı OSGB ile iş sağlığı güvenliği hizmeti konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Tuzla Organize Sanayi Bölgesi de Aydınlı bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bölge içerisinde metalürji, makine, asansör, optik, ilaç, pirinç baskı, bisiklet, reklam, mimarlık, gıda, plastik ambalaj gibi birçok sektör yer almaktadır. Tuzla Aydınlı OSGB teklifi konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Tuzla’da 1970 yılından önce sadece porselen, madeni eşya, montaj ve cam sanayisi ile ilgili 6 farklı tesis yer almaktaydı. Bugünse sayısız çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli fabrikadan bahsedilebilir. 1980’li yıllarda tersanenin Tuzla’ya gelmesiyle birçok sektör de paralel gelişme göstermiştir. Tuzla’da bugün Organize Deri Sanayi bölgesi yer almaktadır ve buradaki dericiler 1992 yılında Kazlıçeşme bölgesinden buraya taşınmıştır. Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi’nde ise oto yan sanayi, inşaat, matbaa, elektronik, demir-çelik, granit, ağaç sanayi gibi alanlarda 90 civarında işyeri faaliyet göstermektedir. Tuzla’da Organize Sanayi Bölgesi dışında Boya ve Vernik Organize Sanayi Bölgesi de dikkat çeken bir oluşumdur. 2000 yılında Tuzla Belediyesi, İstanbul İl Özel İdaresi, İTO ve S.S. Boya Vernik Kooperatifi Üyeleri tarafından kurulan bu bölgede de 100’ün üzerinde fabrika yer almaktadır. Tuzla özellikle kimya sanayisinin en önemli olduğu bölgeler arasındadır ve işçi sağlığı ile mesleki hastalıkların yönetimi açısından Tuzla profesyonel OSGB firması ile çalışmak en doğru seçenek olacaktır. Kale OSGB Kimya ve diğer birçok sektördeki deneyimi ile Tuzla’daki en iyi OSGB firması hizmeti sunmaktadır.

   Tuzla OSGB Tavsiyesi

   Kale OSGB olarak İstanbul Anadolu yakası Tuzla bölgesinde Aydıntepe, Cami, İçmeler, Mimar Sinan, Şifa, Anadolu, Fatih, Mescit, Aydınlı, Evliya Çelebi, İstasyon, Postane, Yayla, Fırat, Merkez ve Orta mahalleri için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktayız. Kadromuzdaki A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları, deneyimli iş yeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri ile Tuzla bölgesinde yer alan tüm iş yerlerine uygun fiyatlı OSGB hizmeti sunabilmekteyiz. Tuzla OSGB fiyatları için Kale OSGB’den teklif almanız yeterlidir.

   Sektör Liderlerinin Tercihi

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Kale OSGB, inşaattan akaryakıta, turizmden cam sanayisine, belediyecilikten otomotive ve hatta kimya ile sağlığa kadar oldukça geniş bir alanda Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 2013 yılından günümüze kadar onlarca firmaya hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   16 Yıllık Deneyim

   Farklı sektörlerdeki deneyimleriyle iş sağlığı ve güvenliği alanında günümüzün en yüksek hizmet kalitesini sağlayan Kale OSGB, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Labaratuvarı’nı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile entegre şekilde sunan sektöründeki ilk firma olma başarını göstermiştir. Uzman kadrosu ile 16 yıllık bir geçmişe sahip olan Kale OSGB, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir kuruluştur.

   İş Sağlığı ve Güvenliği

   Kale OSGB olarak az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinizi İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda belirtilen şartlara uygun hale getirerek hem sizi, hem de çalışanlarınızı iş dünyasında karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yenilikleri takip ederek işbirliği içerisinde olduğumuz işyerlerinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek temel iş prensibimizi oluşturuyor.

   Referanslar

   images
   images
   images
   images
   images

   HEMEN TEKLİF ALIN

    OSGB'nin Avantajları Nelerdir?

    Sık Sorulan Sorular

    Sektörünün lider firmaları neden Kale OSGB'yi seçiyor?

    Kale OSGB iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerini profesyonel bir ekiple hazırlar. “Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” düşüncesiyle hizmet veren ekibimiz, OSGB hizmetinde işverenin ve çalışanların penceresinden bakarak her iki taraf için de en iyi çalışma ortamının oluşmasına odaklı hareket eder. Bugün Türkiye’de sektöründe lider birçok firmanın, uzun yıllar boyunca Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasındaki temel neden de işte tam olarak budur.

    En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?

    “En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?” merak edilen ve bize de çok sorulan bir sorudur. Kale OSGB işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kusursuz ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktadır; buna bağlı olarak işyeri büyüklüğü, çalışan sayısı ve faaliyet alanları fiyat belirlemesi üzerinde etkili olmaktadır. Size yönelik en uygun fiyatlı OSGB teklifi sunabilmemiz için İletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

    İş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi çalıştırmak zorunlu mu?

    İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı, iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeye ve çalışma ortamındaki koşulları iyileştirmeye dayalıdır. Bu bağlamda hazırlanan 6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışan sayısı tek bir kişi olsa bile, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması zorunlu kılınmıştır. Pandemi sebebiyle 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi bulundurma zorunlulukları 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak yine de Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğine dair önlemlerin alınmasını ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunun geciktirilmemesini tavsiye ederiz.

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları ne kadar?

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları her yıl güncellenmektedir. 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları listesini T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün paylaşmış olduğu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ceza miktarları işyerlerinin çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve kanun maddesinde sözü edilen fiile göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Madde 6/1-a kapsamında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi görevlendirmeme cezaları ayrı ayrı olarak aylık 17.439 TL ve 52.317 TL arasında değişmektedir.

    En iyi OSGB firması hangisi?

    Kale OSGB, sektöründe 16 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bilgi birikimiyle bugün farklı sektörlerde Türkiye’nin birçok büyük çapta firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin en iyi OSGB firması olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenleri hiç şüphesiz farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimlerini hizmet verdiği her bir sektörde uygulamaya koyabilmesi ve sektör trendlerini çok yakından takip etmesidir.