İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

Türkiye’nin En İyi OSGB’si

Türkiye’nin En İyi OSGB’si

2005 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği sektöründe faaliyet gösteren Kale OSGB, Türkiye’nin en iyi OSGB’si denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer almaktadır. Neyin bir şirketi Türkiye’nin en iyi OSGB’si yaptığını belirlemek zor olabilir. Ancak OSGB tarafında en önemli noktaların başında tecrübe ve referans geliyor. Bu nedenle Kale OSGB’de 15 yılı aşan iş güvenliği ve sağlığı tecrübemizle müşterilerimize gelişmiş hizmetler veriyoruz.

Türkiye'nin En İyi OSGB'si
Kale OSGB’de tecrübe, güven ve hız sunuyoruz.

Daima Yakınınızdayız

Kale OSGB olarak her OSGB’nin ortaklarıyla daima iç içe ve yakın olmasını tavsiye ediyoruz. Bu anlamda bakıldığında Kale OSGB olarak Başakşehir’deki konumumuz ile tüm İstanbul işletmelerine 7/24 hızlı yanıt ve gelişmiş müşteri desteği sunuyoruz. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, bugün pek çok yönetim ve denetim unsurunun çevrimiçi mecraya taşındığı günümüzde dahi şirketlerle fiziksel temas içerisinde olmanın vazgeçilmez olduğu bir sektördedir. Bu nedenle bir OSGB’yi Türkiye’nin en iyisi haline getirecek faktörlerden biri de müşterilerine yakınlığı oluyor.

Şimdi Bizden Hizmet Alın

Türkiye’nin en iyi OSGB’si olmayı hak eden Kale OSGB’de iş yaptığımız tüm iş yerlerini ortaklarımız olarak görüyoruz ve onların ihtiyaçlarına çözüm olurken kendilerine en uygun iş güvenliği ve iş sağlığı çözümlerini sağlamaya çalışıyoruz. Gerek iş güvenliği gerekse iş yeri hekimi ile hizmet verdiğimiz işletmelerde çalışmalarımızın en iyi sonucu verdiğinden emin olmak adına bu çözümlerin nasıl uygulandığını en yakından takip ediyor ve denetliyoruz.

Kale OSGB yalnızca işlerinde fazlasıyla tecrübeli olan ve mesleğinin profesyonel gerekliliklerini taşıyan iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimleri ile çalışmaktadır. Bugün 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile dünyanın geri kalanında olduğu gibi tüm Türkiye işletmeleri iş güvenliği ve sağlığı noktalarında belirli mevzuatları karşılamakla sorumlu tutuldu. Bir işverenin bu mevzuatları eksiksiz şekilde yerine getirmesini beklemek gerçekçi ve güvenilir olmadığından bu noktada devreye OSGB’ler giriyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Tarihçesi

Profesyonel OSGB Hizmeti

Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe uzman kadrosu ile birçok işletmeye OSGB hizmeti vermektedir ve müşterilerine iş sağlığı ve güvenliği sektöründe ayrıcalıklı olduklarını hissettirmeyi başarmış ve iş ortaklıklarını yıllardan bu yana sürdürmekte olan profesyonel bir OSGB firmasıdır. Merkezi bir konumda hizmet veren Kale OSGB’de, kadrosundaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile tüm tehlike sınıfındaki işletmelere faaliyet alanı fark etmeksizin OSGB hizmeti verilebilmektedir. Mobilya üretimi, beyaz eşya, otomotiv, hazır giyim, lojistik, gıda, kimyasal ürünler, sağlık, turizm ve restorancılık gibi önemli birçok sektörde hizmet veren ve uzun yıllara dayalı deneyime sahip Kale OSGB tarafından yapılan iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları firmaların kurumsal kimliğini daha da güçlendirmekte, prestij ve marka değerini yükseltmektedir. OSGB faaliyetlerinin karlılık aşamasında da faydalarının ortaya çıktığı pek çok araştırma sonucunda tespit edilmiştir. Bu bağlamda Kale OSGB, İstanbul’da profesyonel OSGB hizmeti arayan firmalar için de tarafından bir “tavsiye” haline gelmiştir.

Türkiye’nin En İyi OSGB’sinin Verdiği Hizmetler

Türkiye’nin en iyi OSGB’si olmaya aday Kale OSGB’de müşterilerimize sağladığımız iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetleri ile işverenlerin omzundaki sorumluluğu hafifletiyoruz. İş yerlerinin en güncel iş sağlığı ve güvenliği şartlarına uyum sağladığından emin oluyoruz ve gerekli iyileştirme ve değişikliklerin yapılması için bir takım risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmalarını yürütüyoruz.

  • Yaşam boyu öğrenmenin teşvik edilmesini sağlıyoruz ve şirketinizin istihdam becerisini koruyor ve hatta güçlendiriyoruz.
  • İşletmenizin belirlemiş olduğu genel sağlık hedeflerini destekliyoruz.
  • Sosyal sigorta giderlerinizi hafifletiyoruz ve firmanızın rakip işletmelerle olan rekabet gücünü yükseltiyoruz.

İSG Katip Nedir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
OSGB Beşiktaş

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar