İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

Türkiye’nin En İyi OSGB’si

Türkiye’nin En İyi OSGB’si

2005 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği sektöründe faaliyet gösteren Kale OSGB, Türkiye’nin en iyi OSGB’si denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer almaktadır. Neyin bir şirketi Türkiye’nin en iyi OSGB’si yaptığını belirlemek zor olabilir. Ancak OSGB tarafında en önemli noktaların başında tecrübe ve referans geliyor. Bu nedenle Kale OSGB’de 15 yılı aşan iş güvenliği ve sağlığı tecrübemizle müşterilerimize gelişmiş hizmetler veriyoruz.

Türkiye'nin En İyi OSGB'si
Kale OSGB’de tecrübe, güven ve hız sunuyoruz.

Daima Yakınınızdayız

Kale OSGB olarak her OSGB’nin ortaklarıyla daima iç içe ve yakın olmasını tavsiye ediyoruz. Bu anlamda bakıldığında Kale OSGB olarak Başakşehir’deki konumumuz ile tüm İstanbul işletmelerine 7/24 hızlı yanıt ve gelişmiş müşteri desteği sunuyoruz. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, bugün pek çok yönetim ve denetim unsurunun çevrimiçi mecraya taşındığı günümüzde dahi şirketlerle fiziksel temas içerisinde olmanın vazgeçilmez olduğu bir sektördedir. Bu nedenle bir OSGB’yi Türkiye’nin en iyisi haline getirecek faktörlerden biri de müşterilerine yakınlığı oluyor.

Şimdi Bizden Hizmet Alın

Türkiye’nin en iyi OSGB’si olmayı hak eden Kale OSGB’de iş yaptığımız tüm iş yerlerini ortaklarımız olarak görüyoruz ve onların ihtiyaçlarına çözüm olurken kendilerine en uygun iş güvenliği ve iş sağlığı çözümlerini sağlamaya çalışıyoruz. Gerek iş güvenliği gerekse iş yeri hekimi ile hizmet verdiğimiz işletmelerde çalışmalarımızın en iyi sonucu verdiğinden emin olmak adına bu çözümlerin nasıl uygulandığını en yakından takip ediyor ve denetliyoruz.

Kale OSGB yalnızca işlerinde fazlasıyla tecrübeli olan ve mesleğinin profesyonel gerekliliklerini taşıyan iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimleri ile çalışmaktadır. Bugün 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile dünyanın geri kalanında olduğu gibi tüm Türkiye işletmeleri iş güvenliği ve sağlığı noktalarında belirli mevzuatları karşılamakla sorumlu tutuldu. Bir işverenin bu mevzuatları eksiksiz şekilde yerine getirmesini beklemek gerçekçi ve güvenilir olmadığından bu noktada devreye OSGB’ler giriyor.

OSGB Çalışma Saatleri

Profesyonel OSGB Hizmeti

Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe uzman kadrosu ile birçok işletmeye OSGB hizmeti vermektedir ve müşterilerine iş sağlığı ve güvenliği sektöründe ayrıcalıklı olduklarını hissettirmeyi başarmış ve iş ortaklıklarını yıllardan bu yana sürdürmekte olan profesyonel bir OSGB firmasıdır. Merkezi bir konumda hizmet veren Kale OSGB’de, kadrosundaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile tüm tehlike sınıfındaki işletmelere faaliyet alanı fark etmeksizin OSGB hizmeti verilebilmektedir. Mobilya üretimi, beyaz eşya, otomotiv, hazır giyim, lojistik, gıda, kimyasal ürünler, sağlık, turizm ve restorancılık gibi önemli birçok sektörde hizmet veren ve uzun yıllara dayalı deneyime sahip Kale OSGB tarafından yapılan iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları firmaların kurumsal kimliğini daha da güçlendirmekte, prestij ve marka değerini yükseltmektedir. OSGB faaliyetlerinin karlılık aşamasında da faydalarının ortaya çıktığı pek çok araştırma sonucunda tespit edilmiştir. Bu bağlamda Kale OSGB, İstanbul’da profesyonel OSGB hizmeti arayan firmalar için de tarafından bir “tavsiye” haline gelmiştir.

Türkiye’nin En İyi OSGB’sinin Verdiği Hizmetler

Türkiye’nin en iyi OSGB’si olmaya aday Kale OSGB’de müşterilerimize sağladığımız iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetleri ile işverenlerin omzundaki sorumluluğu hafifletiyoruz. İş yerlerinin en güncel iş sağlığı ve güvenliği şartlarına uyum sağladığından emin oluyoruz ve gerekli iyileştirme ve değişikliklerin yapılması için bir takım risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmalarını yürütüyoruz.

  • Yaşam boyu öğrenmenin teşvik edilmesini sağlıyoruz ve şirketinizin istihdam becerisini koruyor ve hatta güçlendiriyoruz.
  • İşletmenizin belirlemiş olduğu genel sağlık hedeflerini destekliyoruz.
  • Sosyal sigorta giderlerinizi hafifletiyoruz ve firmanızın rakip işletmelerle olan rekabet gücünü yükseltiyoruz.

İSG Katip Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar