Tuzla İş Güvenliği

Tuzla İş Güvenliği

Tuzla İş Güvenliği

2005’ten bugüne sektörde faaliyet gösteren Kale OSGB Tuzla’da en iyi OSGB firmalarından biridir. Geçmişten bugüne sağladığımız hizmetlerle Tuzla’da personellerinizin iş güvenliğini ve sağlığını kesin olarak koruma altına alıyoruz. İş kazalarını ve hastalıklarını minimum düzeye indirerek şirketlerin iş düzenlerini muhafaza etmelerini sağlıyoruz. Bakanlık destekli iş güvenliği yazılımları ile evrak ve dosya sorunlarını da ekarte ediyoruz.

en iyi osgb firmaları
Kale OSGB Tuzla’da en iyi iş güvenliği firmaları arasında yer almaktadır.

Tuzla’da Gelişmiş İş Güvenliği

  • Kale OSGB’yi Tuzla’da en iyi iş güvenliği firmalarından biri yapan diğer değişkenlerden bahsedersek:
  • Çağrı merkezimiz haftanın her günü aktif olmaktadır ve müşterilerimiz karşılarında daima uygun bir müşteri temsilcisi bulmuş olurlar.
  • İş hacminin ve sektörel verimliliğin son yıllarda ne kadar yükseldiği düşünüldüğünde satış sonrası servisler iş güvenliği şirketlerinde de büyük önem taşımaktadır.

Yasal Yükümlülüklerinizi Gözetiyoruz

Bugün dünyanın pek çok bölgesinde sanayi gibi kollar ilk sırada gelmek üzere çoğu sektör en çok küçük iş kolları ile dolu. Tuzla’daki çoğu geniş çaplı şirket iş güvenliğine dair yeterli bilince sahiptir. Ancak konu küçük işletmeler olduğunda buradaki açıkları kapatmak bizlere düşüyor. Kale OSGB olarak Tuzla şirketlerine sağlık ve güvenlik konularındaki yasal yükümlülükler noktasında tam destek sunuyoruz. Bu sayede Tuzla işverenlerinin üstündeki yasal yükü hafifletiyoruz.

15 Yılı Aşan Deneyim

İş güvenliği tarafında rekabet daima yukarıdadır. 15 yıldan fazla bir zamandır sektörde olan bir isim olarak çalıştığımız Tuzla markalarını yalnızca müşterilerimiz olarak değil aynı zamanda ortaklarımız olarak tanıyoruz. Şirketler, iş sağlığı ve güvenliğine dair ihtiyaçlar, uygulamalar ve kısıtlamalar hakkında yeterli bilgiye sahip olmayabilir. Çalışanları ve diğer insanları tehlikeye sokabilecek unsurların belirlenmesi hem sağlığı koruma hem de üretim performansını artırma noktasında önemlidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Hakkında Bilgiler

Tuzla İş Yeriniz İçin Bizimle Çalışın

Tuzla iş yerlerine tarafımızca sağlanan iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi birimler iş güvenliğini bütünüyle sağlar. Bu birimler Tuzla şirketine dışarıdan hizmet verir. Risk değerlendirmesi, ilk yardım eğitimi, patlamadan korunma dokümanı ve acil kaçış planı gibi hizmetler birimlerimizce sağlanan hizmetler arasında yer alıyor. Tüm bu birimler iş yerinizin sahip olduğu tehlike sınıfına göre atanıyor. Çok tehlikeli sınıfındaki iş yerleri az tehlikeli ya da tehlikeli iş yerlerinden daha fazla sayıda güvenlik uzmanı ve hekim ile çalışmaktadır.

A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Çalışma Alanları

A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, C ve sonrasında B sınıfında belirli süre deneyim kazanmış ve sınavdan başarılı olarak ayrılan iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarına tanımlanan bir sınıftır. A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak için B sınıfında en az dört yıl görev yapılması ve mühendis, mimar veya teknik eleman gibi mesleklere sahip olunması gerekiyor. İş sağlığı ve güvenliği alanında beş yıl boyunca denetim yapan mühendis, mimar ve teknik elemanlar ve Bakanlık bünyesinde iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak çalışanlar da sınav sonrası A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı sertifikası alabiliyor. En üst sınıf olan A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları çok tehlikeli iş yerlerinde 1000’den az kişi için ayda kişi başı 12 dakika çalışabiliyor, 1000’den fazla çalışana sahip işyerlerinde ise tam zamanlı görev yapmaları gerekiyor. Çok tehlikeli sınıftaki su altı çalışmaları, maden işletmecilikleri, metal üretimi, petrol kuyusu açılması, mermer ocaklarının işlenmesi, kimyevi madde üretimi, tabakhane gibi deri üretim tesisleri, gözlük hariç cam üretim sektörü, yüksek derecede fırın bulunduran imalathaneler gibi birçok alanda A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının çalışması gerekiyor.

İş İçin Sağlık Raporu Nerden Alınır ?

İş Güvenliği Eğitim Sertifikası Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar