Üsküdar İş Güvenliği

Üsküdar İş Güvenliği

Üsküdar İş Güvenliği

İstanbul’un en köklü geçmişe sahip ilçelerinden Üsküdar’da Kale OSGB olarak 15 yıllık iş güvenliği deneyimimiz yoluyla ilçemizdeki birçok iş yerine iş güvenliği ve iş sağlığı servisleri sunmaktayız. Bu iş güvenliği servisleri yoluyla işletmenizde bir iş güvenliği kültürü meydana getiriyoruz. Bu kültür, bizzat istihdamını sağladığımız iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Üsküdar iş yerinizde yürüttüğümüz risk değerlendirmesi ve risk analizi ile iş güvenliğinin tüm prosedürlerini hayata geçiriyoruz. Risk analizi incelemeleri sürekli yapılmak zorundadır. İş yerinin faaliyet süreci içerisinde birden fazla kez gerçekleştirilir. Bu anlamda oldukça önemlidir. Devamında ise Üsküdar iş yerinizin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik tedbirleri alınmaya başlanır ve iş güvenliğiniz maksimum seviyesine çıkarılır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?
Üsküdar iş güvenliği

Marka İmajınızı Koruyalım

2012 yılında hayata geçirilen 6331 sayılı iş güvenliği ve sağlığı kanunu Üsküdar gibi bütün İstanbul semtlerini çeşitli işçi güvenliği uygulamalarını uygun şekilde hayata geçirmekle yükümlü hale geldi. Mesleklerinde uzman, profesyonel personellerce tespit edilen potansiyel tehlike noktalarının uygun tedbirler aracılığıyla yok edilmesi bu uygulamalar arasında başlıca adımlardan biri olmaktadır ve oldukça önemlidir.

Üsküdar’da İş Güvenliği Hizmetleri

Kale OSGB, Üsküdar işletmenizin gereksinimleri göz önüne alınarak dizayn edilen iş güvenliği planları hazırlar. Planların hayata geçirilmesi ise bizzat birinci elden yönetilir. İş güvenliği bir işletmenin kârlılığını doğrudan etkileyen bir unsurdur. Zira iş güvenliği tedbirleri ile hem çalışanlarınız hem de şirketinizin müşterilerine karşı duyduğu sorumluluğu zamanında yerine getirmesinin önü açılır. İş yerinin güvenli çalışma ortamına sahip olması o markanın saygınlığını belirleyen bir faktördür.

Ofis Ortamlarında İş Güvenliği

Üstün Deneyim

İş güvenliği elbette sadece işverenin sorumluluğunda sayılmaz. Kale OSGB olarak çalışan katılımını oldukça önemsiyoruz. Profesyonel güvenlik uzmanlarımız bu uğurda çalışanlarınıza çeşitli eğitimler verebilecek kapasitede ve bilgidedir. Üsküdar’da işletmelere hizmet veren bir OSGB’nin gayesi iş yaralanmalarını durdurmak ve böylece işçilerin sağlığını korumaktır. Bunun sonucu olarak şirketler sürpriz işçi tazminatları ile karşılaşmaz ve markanın uzun vadeli planlarını hayata geçirmesi kolaylaşır.

Tehlike Sınıfı Nasıl Öğrenilir?

Tehlike sınıfınız nasıl bir iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almanız gerektiği konusunda birçok ayrıntıyı belirleyecektir. Peki, tehlike sınıfı nasıl öğrenilir? Bunun için iş yeri sicil numaranızı öğrenerek yola çıkabilirsiniz. İşyeri sicil numaraları 1.2345.67.89.0123456.789.01-23/456 şeklindedir. Burada nokta ve tireler arası sırasıyla M1, işkolu kodu, eski ünite kodu, yeni ünite kodu, iş yeri sıra numarası, il kodu, ilçe kodu, kontrol kodu ve alt işvereni ifade eder. Tehlike sınıfını belirleyecek olan NACE kodu ise 2,3,4,5,6 ve 7 no’lu rakamların birleşmesinden meydana gelen 6 haneli bir koddur. Yukarıdaki örneğe göre NACE kodu 234567 olmaktadır. 2 buradaki işletmenin özel sektöre ait olduğunu gösterir. Kamu iş yerlerinin faaliyet kodu 1 ile başlamaktadır. Kamudaki geçici işletmelerin kodu 3, özel sektördeki geçici mahiyetteki işletmelerin kodu ise 4 ile başlamaktadır. İş yerinin faaliyet kodu yani işkolu kodu ise örneğe göre 2345 olmaktadır. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN İŞYERİ TEHLİKE SINIFLARI TEBLİĞİ üzerinden kontrol edilerek iş yerinin tehlike sınıfı bu bilgiler doğrultusunda öğrenilebilmektedir.

İş Güvenliği Eğitim Sertifikası Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar