HEMEN TEKLİF ALIN

  "KALE"DE GÜVENDESİNİZ!

  Ümraniye OSGB

  Ümraniye uzun bir süre boyunca Üsküdar’a bağlı bir kasaba olarak kalmış ve belediyecilik ile ilk kez 1963 yılında tanışmıştır. 1980 dönemi Üsküdar’a tekrardan bağlanan Ümraniye, 1987 yılında ilçe oldu ve bugün de İstanbul’un en kalabalık beşinci, Anadolu yakası bölgesinin ise en kalabalık ilçesi olmayı başarmıştır. Günümüzde Ümraniye için İstanbul’un Anadolu yakası sanayi bölgesi demek hiç de yanlış olmayacaktır. Bölgede İMES, DES, MODOKO, KADOSAN, KEYAP, Fatih Sultan Mehmet Küçük Sanayi Sitesi, Güven Sanayi Sitesi, Deniz Sanayi Sitesi, Gümrükçüler Sanayi Sitesi, Ak Sanayi Sitesi, Birlik Sanayi Sitesi ve Özantaş Sanayi Sitesi gibi birçok sanayi oluşumundan bahsedebilmek mümkün.

  Kale OSGB ile İstanbul Anadolu yakası Ümraniye bölgesi içerisinde bulunan az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerinizin iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları için iletişime geçebilirsiniz. Ümraniye OSGB firması olarak profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almak ve fiyat teklifi için bize ulaşmanız yeterli.

  Ümraniye osgb

  Kale OSGB Ayrıcalıkları

  Kale OSGB, sektöründeki yeniliklere kendisini hızla adapte eden yapısıyla çağı yakalayan bir vizyon ve şeffaflık anlayışı ile günümüzün en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği yazılımımız ile birlikte evraklarınız her zaman kolay bir şekilde arşivlenebiliyor ve gerektiğinde hızlıca erişim sağlanabiliyor.

  Çağrı merkezimiz danışmak istediğiniz tüm konularda haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca iş sağlığı güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.

  Kale OSGB, uygulanan tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının eksiksiz şekilde yerine getirildiğini ISO 45001 standardına göre sertifikalandırmaktadır.

  Ümraniye İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

  Kale OSGB olarak deneyimli ve kendisini iş sağlığı ve güvenliği sektörünün yenilikleriyle sürekli geliştiren kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz. Farklı sektörlerde kazandığımız deneyimler deneyimlerle siz de Kale OSGB hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre her bir iş yerinde yangında güvenliği sağlayacak bir ekibin kurulması gerekmektedir. Kale OSGB olarak yangınla mücadele ekibinin senede en az bir kez olma üzere düzenli yangın tatbikatını organize ediyoruz.

  ACİL DURUM EYLEM PLANI

  Acil durum eylem planları, çalışanların acil durumlarda nasıl davranması gerektiğini ifade eden yönlendirmeleri içerir. Kale OSGB, faaliyet alanı, tesis yapısı, risk analizleri ve maddi hasar / can kaybı azaltma gibi durumları göz önünde tutarak tamamen size özel çalışmalar gerçekleştirir.

  İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

  Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde uzman iş yeri hekimleri ile birçok farklı faaliyet gerçekleştirir. Adayların iş değerlendirmesi uygunluğu, sağlık taraması, mesleki ve yasal tıbbi muayeneler ve işe dönmek için uygunluk kontrolleri gibi tüm çalışmalar titizlikle uygulanmaktadır.

  MOBİL SAĞLIK TARAMASI

  Firmamız çalışanların iş yapabilme kabiliyetlerini etkileyebilecek sağlık sorunlarının tespiti için düzenli olarak mobil sağlık taraması gerçekleştirmektedir. Mobil sağlık taraması ile personeller sağlık bilinci kazanmakta ve olası mesleki hastalıkların önüne geçebilmektedir.

  İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

  Kale OSGB ilk yardım eğitimi programı bakanlıkça açıklanan ilk yardım ilkeleri ile tam uyumluluğa sahiptir. Çalışanlarınızın bireysel veya grup olarak ilk yardım eğitimi almasını sağlayarak, iş ortamı ve iş ortamı dışında ihtiyaç duyabilecekleri ilk yardım becerilerini kazandırıyoruz.

  PATLAMADAN KORUNMA

  Patlamadan korunma dokümanı iş yerinde çalışanların olası bir patlama sırasında yapması gerekenleri ve patlama riskini en aza indirmek için alınması gereken önlemleri gösterir. Patlamadan korunma dokümanı Kale OSGB tarafından işyerinize özel olarak hazırlanmaktadır.

  RİSK ANALİZLERİ

  Risk analizleri faaliyet alanına göre işin tehlikelerinin tespiti anlamına gelir ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Kale OSGB, uzman kadrosuyla sistematik ve sürekli olarak risk analizleri gerçekleştirerek çalışma ortamının sürekli olarak güvenli kalmasını sağlar.

  DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

  Kale OSGB, çok tehlikeli sınıftaki iş yerleri için Diğer Sağlık Personeli görevlendirmesi de yapabilmektedir. Hemşire görev süreleri 10-49 çalışana sahip iş yerlerinde çalışan başına en az 10 dakika, 50-249 arası çalışanda en az 15 dakika ve 250 üzeri çalışanda da en az 20 dakika olmaktadır.

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

  İş güvenliği uzmanlarımız, çalışanların sağlık ve güvenliğini düzenleyen yasa ve yönetmeliklerin uygunluğunu sürekli olarak denetlemekte ve çeşitli ek önlemler alabilmektedir. Gerçek bir iş sağlığı ve güvenliği çalışması ancak yeniliklerin hızlı şekilde hayata geçirilmesi ile mümkün olabilmektedir.

  ÜMRANİYE OSGB TEKLİFİ

  Kale OSGB olarak işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kadromuzdaki A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve C sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile çalışma ortamınızın belirlenen şartlara getirilmesini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. İşyeri tehlike sınıfına göre iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli koordinasyonu ile çağımızın en profesyonel OSGB hizmetini siz de hemen almaya başlayabilirsiniz. 

  İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

   Ümraniye OSGB Firması

   Ümraniye ulaşım olanakları bakımından iyi bir konumda olup organize sanayi bölgesi dışında 12 farklı sanayi sitesi ile adeta İstanbul Anadolu yakası sanayi bölgesidir. Bugün Ümraniye içerisindeki sanayi yapılaşmalarında sürekli güncellenmekle birlikte 5360 işyeri ve 24336 çalışandan bahsedebilmek mümkündür. Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki birçok iş yerine sahip olan Ümraniye’de iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının yapılması ve alınan her önlemin uzmanlıkla gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Ümraniye’deki sanayi oluşumları dışında mobilya, oto yedek parça üretimi, tekstil, telekomünikasyon, haberleşme, inşaat, okul ve AVM gibi önemli alanlarda faaliyet gösteren yüzlerce şirket profesyonel düzeyde iş sağlığı ve güvenliği, OSGB hizmetine ihtiyaç duymaktadır. 2005 yılından beri Ümraniye OSGB firması olarak hizmet veren Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği konusundaki tüm ihtiyaçlara eksiksiz bir şekilde cevap vermeye hazırdır.

   Ümraniye OSGB Tavsiyesi

   Ümraniye’de çalışan sayısı 1000’e yakın; yani büyük ölçekte birçok az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yeri almaktadır. Çalışan sayısının artması, iş yeri tehlike sınıfının yüksekliği Ümraniye OSGB firması olarak çalışan Kale OSGB gibi profesyonel firmaların iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları yapmalarını adeta zorunlu kılmıştır. Kale OSGB bugün hizmet verdiği birçok uluslararası marka ve sektörden edindiği bilgi birikimlerini, işbirliği içerisinde olduğu yeni firmalara da aktarmakta ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetini en yüksek kalite anlayışıyla sunmaktadır. Kale OSGB’nin bünyesinde kadrolu olarak faaliyet gösteren A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları hatasız bir şekilde iş yerinizi iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinde yapılan değişikliklere göre şekillendirmekte ve yapılan denetimlerden ceza puanı almadan ayrılmanızı sağlamaktadır. Özellikle çalışan sayısının 1000’e yakın olduğu çok tehlikeli sınıftaki iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları ancak Ümraniye’de en iyi OSGB firması olarak gösterilen Kale OSGB’nin üstün hizmet anlayışı ile mümkün olabilmektedir. Kale OSGB akaryakıttan hazır giyime, kimyadan tekstile, inşaata ve hatta eğitime kadar birçok sektörde uzun süredir hizmet vermektedir.

   Kale OSGB, Ümraniye Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan birçok firma için OSGB hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında yine büyük sanayi siteleri arasında sayılan İMES, DES, MODOKO, KADOSAN, KEYAP için de iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Oldukça kalabalık ve büyük ölçekteki işletmelerin fazla olduğu Ümraniye’de küçük ve orta büyüklükteki işletmeler yani KOBİ’ler için iş sağlığı ve güvenliği OSGB firması da oldukça araştırılıyor. Kale OSGB olarak Ümraniye’nin nüfus ve ticari yoğunluğa sahip olan en kalabalık İstiklal, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal, Altınşehir, Necip Fazıl, Mehmet Akif, Esenevler, Atatürk, Çamlık, Cemil Meriç mahalleleri için de OSGB firması tavsiyesi olarak birçok iş ortağımız Kale OSGB’yi çevresine önermekte ve tavsiye etmektedir. Nüfus yoğunluğu çok yüksek olmayan ancak lojistik, ulaşım ve depolama gibi sektörlerde öne çıkan Dudullu için OSGB hizmeti de Kale OSGB’nin deneyimli olduğu alanlar arasındadır.

   Ümraniye İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları

   Ümraniye nüfusu 2008 yılında Çekmeköy, Ataşehir ve Sancaktepe ilçelerinin kurulması ile istatistik yönünden azalmıştır ancak İstanbul’un aldığı yoğun göçten Ümraniye’de oldukça fazla şekilde etkilenmiştir. Gelir düzeyi sürekli artan Ümraniye’de buna bağlı olarak inşaat yine başı çeken sektörler arasında yer almaktadır ve Ümraniye’de inşaat sektörü OSGB hizmeti konusunda en deneyimli firma Kale OSGB’dir. Kale OSGB Ümraniye’de lojistik, eğitim, inşaat, depolama, teknoloji, gayrimenkul, madencilik, akaryakıt, petrol ve gaz, kimya, ilaç ve daha birçok sektörde oldukça geniş bilgi birikimine sahiptir. Ümraniye OSGB firması tavsiyesi, iş sağlığı ve güvenliği fiyatları, OSGB fiyat teklifi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Sektör Liderlerinin Tercihi

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Kale OSGB, inşaattan akaryakıta, turizmden cam sanayisine, belediyecilikten otomotive ve hatta kimya ile sağlığa kadar oldukça geniş bir alanda Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 2013 yılından günümüze kadar onlarca firmaya hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   16 Yıllık Deneyim

   Farklı sektörlerdeki deneyimleriyle iş sağlığı ve güvenliği alanında günümüzün en yüksek hizmet kalitesini sağlayan Kale OSGB, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Labaratuvarı’nı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile entegre şekilde sunan sektöründeki ilk firma olma başarını göstermiştir. Uzman kadrosu ile 16 yıllık bir geçmişe sahip olan Kale OSGB, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir kuruluştur.

   İş Sağlığı ve Güvenliği

   Kale OSGB olarak az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinizi İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda belirtilen şartlara uygun hale getirerek hem sizi, hem de çalışanlarınızı iş dünyasında karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı güvence altına alıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yenilikleri takip ederek işbirliği içerisinde olduğumuz işyerlerinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek temel iş prensibimizi oluşturuyor.

   Referanslar

   images
   images
   images
   images
   images

   HEMEN TEKLİF ALIN

    OSGB'nin Avantajları Nelerdir?

    Sık Sorulan Sorular

    Sektörünün lider firmaları neden Kale OSGB'yi seçiyor?

    Kale OSGB iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerini profesyonel bir ekiple hazırlar. “Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” düşüncesiyle hizmet veren ekibimiz, OSGB hizmetinde işverenin ve çalışanların penceresinden bakarak her iki taraf için de en iyi çalışma ortamının oluşmasına odaklı hareket eder. Bugün Türkiye’de sektöründe lider birçok firmanın, uzun yıllar boyunca Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasındaki temel neden de işte tam olarak budur.

    En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?

    “En uygun OSGB fiyatı aylık ne kadar?” merak edilen ve bize de çok sorulan bir sorudur. Kale OSGB işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kusursuz ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktadır; buna bağlı olarak işyeri büyüklüğü, çalışan sayısı ve faaliyet alanları fiyat belirlemesi üzerinde etkili olmaktadır. Size yönelik en uygun fiyatlı OSGB teklifi sunabilmemiz için İletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

    İş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi çalıştırmak zorunlu mu?

    İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı, iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeye ve çalışma ortamındaki koşulları iyileştirmeye dayalıdır. Bu bağlamda hazırlanan 6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışan sayısı tek bir kişi olsa bile, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması zorunlu kılınmıştır. Pandemi sebebiyle 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi bulundurma zorunlulukları 31/12/2023 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak yine de Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğine dair önlemlerin alınmasını ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunun geciktirilmemesini tavsiye ederiz.

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları ne kadar?

    İş sağlığı ve güvenliği para cezaları her yıl güncellenmektedir. 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları listesini T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün paylaşmış olduğu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Ceza miktarları işyerlerinin çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve kanun maddesinde sözü edilen fiile göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Madde 6/1-a kapsamında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi görevlendirmeme cezaları ayrı ayrı olarak aylık 17.439 TL ve 52.317 TL arasında değişmektedir.

    En iyi OSGB firması hangisi?

    Kale OSGB, sektöründe 16 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bilgi birikimiyle bugün farklı sektörlerde Türkiye’nin birçok büyük çapta firmasına OSGB hizmeti sunmaktadır. Kale OSGB’nin en iyi OSGB firması olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenleri hiç şüphesiz farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimlerini hizmet verdiği her bir sektörde uygulamaya koyabilmesi ve sektör trendlerini çok yakından takip etmesidir.