Zeytinburnu İş Güvenliği

Zeytinburnu İş Güvenliği

2005 yılından bugüne iş güvenliği ve sağlığı alanında hizmet veren Kale OSGB konu Zeytinburnu iş güvenliği olduğunda ilk akla gelen isimler arasında yer almaktadır. Kale OSGB olarak Zeytinburnu’nda küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşlara üst seviye iş güvenliği çözümleri sunuyoruz. Uygun maliyetli sağlık ve güvenlik hizmetlerimiz ile müşterilerimize tam teşekküllü sağlık ve güvenlik hizmeti sağlamaktayız. İstanbul genelinde çalışmalar yapıyoruz ve bugüne kadar binlerce kuruluşun güvenlik programlarını hazırladık ve yönettik. Zeytinburnu iş yerinizde sıfır iş kazası, sıfır ceza puanı ve denetimlerden sıfır ceza geçmişi ile ayrılma hedefini hayata geçiriyoruz.

Zeytinburnu İş Güvenliği

Tecrübeli Zeytinburnu İş Güvenliği Firması

Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliği yasasının tüm yönlerini kapsayan sağlık ve güvenlik programlarının uygulanmasında uzmanlaşmış bir sağlık ve güvenlik danışmanlığı şirketidir. Zeytinburnu’na sağladığımız iş güvenliği hizmetlerimiz arasında şunlar vardır: Sağlık ve güvenlik denetimlerinin yürütülmesi, tüm sağlık ve güvenlik kontrol önlemlerinin uygulanmasını içeren sıkı risk değerlendirmeleri, acil durum eylem planı hazırlığı ve iş güvenliği uyum eğitimi.

Yüksek Kalite Taahhüdü

15 yılı aşkın deneyimimizle madencilik, inşaat, gıda, ofisler, okullar, perakende, konaklama, restoranlar ve tarım endüstrileri vb. gibi tüm sektörlerden firmalarla çalışıyoruz. Zeytinburnu iş güvenliği, yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, uygulanması ve bakımında uzmanlaşmış becerilere sahip olan, iş sağlığı ve güvenliği, eğitim ve gıda güvenliğine odaklanmış Kale OSGB gibi firmalarca yürütülen yüksek vasıflı bir iş alanıdır. Tüm Zeytinburnu iş yerlerine yüksek kaliteli iş güvenliği hizmetleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Zeytinburnu İş Güvenliği Planımız

Kale OSGB olarak profesyonel iş güvenliği hizmetleri ile çalışanlarınıza zarar getirebilecek şu durumları ele alırız:

  • İşletme ortamının ferahlığı ve ergonomisi gibi iş stresine yol açacak tüm etkenleri göz önüne almak.
  • Personellerin bedenlerini şiddetli şekilde yoran görevleri incelemek.
  • Çalışma tempolarını yönetmek.
  • Personellere işe ara verme imkanları sunmak.
  • Gece veya vardiyalı mesailerde yapılan işleri değerlendirmek.
  • Ağır iş koşullarını indirgemek.
  • Aşırı sesli ortamları azaltmak.
  • Aşırı sıcak ya da nemli ortamlarda ya da tozlu havada çalışılmasını önlemek.
  • Işık sistemlerinin yeterliliğini değerlendirmek.
İSG Nedir?

İş Kazalarını Önleme

Önemli üretim merkezlerinden olan Zeytinburnu’da iş kazalarını önlemek için iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına hassasiyetle yaklaşılması gerekmektedir. Emniyetsiz durumları ortadan kaldırmak, hatalı davranışları engellemek, doğru şekilde çalışabilmek, otomasyona gitmek ve kişisel koruyucu kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak iş kazası yaşanabilme ihtimalini en aza indirgeyecek çalışmalar arasındadır. Emniyetsiz durumları ortadan kaldırmak için öncelikle iş sağlığı ve güvenliği uzmanının iş yerindeki emniyetsiz durumların tespitini yapması gerekir. Sonrasında da eylem planları yapılarak gerçekleştirilmeye başlanır. Şartların düzeltilmesi adına alınan kararların uygulanması son derece önemlidir çünkü problemler giderilmedikçe birer tehlike unsuru olmaya devam edecektir. İş kazalarının diğer en büyük sebeplerinden biri emniyetsiz davranışlardır ve bunun da önüne en iyi geçebilme sebebi iş sağlığı ve güvenliğine dair eğitimlerin düzenlenmesidir. Eğitimlerin iş yeri içerisinde bulunan A’dan Z’ye yöneticiler dahil tüm çalışanlara verilmesi gerekmektedir. Doğru şekilde çalışabilmek adına makinelerin konumlarının ayarlanması ve daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak da Kale OSGB gibi iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimini bir arada bulunduran profesyonel düzeyde OSGB hizmetleri ile sağlanabilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği açısından otomasyon ve KKD kullanımı da önemsenmelidir.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar